Get on Up (2014)

Get on Up (2014)

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
139 dakika
12
1
27
39
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Her şeyin hissedilerek yapıldığı yıllarda en büyük sanatçılardan birisi olan James Brown'un hayat hikayesi. Oldukça başarılı bir biyografi. Chadwick Boseman çok başarılıydı. İzlemeye değer.
error_outline
4 yıldan fazla önce
ShnyksK profil fotoğrafı
ShnyksK
Sanırım bu filmi beğenmeyen bir tek benim.Senaryosu,kurgusu,yönetmenliği kötü ama bunlardan daha kötüsü o makyajı yapan kimdir ya mahalle kuaförü mü hele o efektler nereden bulunmuş bilgisayar oyunlarından arak gibi..Neyse kısacası ben sevmedim belki James Brown'u çok sevdiğimden büyük beklentiyle izlemiş olabilirim..
error_outline
8 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Efsane James Brown'ın hayatını konu alan bir film. Film öncelkle harikaydı,oyunculuklar ki özellikle James Brown'ı canlandıran C.Boseman'ı çok beğendim, işleniş çok iyiydi müzikler inanılmazdı temposu da yüksekti. Son bölümlere kadar akıp gidiyor çok iyi bir tempoyla.Sonlarda da dram artıyor biraz ve güzel bir finalle de bitiyor. Pek dönemimizin sanatçısı değil çoğu kişi tanımıyor olabilir ama tanımakta ve dinlemekte fayda var kesinlikle :) 9/10
error_outline
8 yıldan fazla önce
Blacklion profil fotoğrafı
Blacklion
çok keyifliydi... efsanenin filmi... azim,başarı öyküsü
error_outline
8 yıldan fazla önce
yabann profil fotoğrafı
yabann
İlk izleyen olduk yine oleyy :) Film 20. yüzyılın en büyük sanatçılarından ve efsanelerinden James Brown 'ın hayatını anlatıyor . Tavsiye ederim bu ara müzikle ilgili iyi yapımlar çıkıyor . sıkılmadan izletiyor kendisini iyi seyirler.
error_outline
8 yıldan fazla önce