Akilli ol (Get Smart) (2008) afişi

Akilli ol (2008)
Get Smart

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aksiyon, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
110 dakika
KerseL Maxwell Smart (Steve Carell) KAOS adıyla bilinen suç örgütünün dünyayı ele geçirme planlarını çökertmekle görevlidir. ABD casus teşkilatı Control’un kumanda merkezi saldırıya uğrayıp, ajanların kimlikleri ifşa olunca, Teşkilat Amiri’nin (Alan Arkin) her daim istekli analizcisi Maxwell Smart’ı terfi ettirmekten başka şansı kalmaz. Her zaman sahada ajanların süperstarı, korkusuz Ajan 23’le (Dwayne “Rock” Johnson) çalışmanın hayallerini kuran Smart, ne yazık ki kimliği ifşa olmayan tek ajanla, deneyimli, sevimli ama bir o kadar da öldürücü Ajan 99’la (Anne Hathaway) çalışmak durumundadır. Smart ve 99 birlikte KAOS’un büyük planını ve birbirlerini keşfetmeye çok yaklaşmışken, KAOS’un kilit isimlerinden Siegfried (Terence Stamp) ile yardımcısı Shtarker’in (Kenneth Davitian) terör estirirken ceplerini doldurmak peşinde olduklarını keşfederler. Çok az saha deneyimi ve daha da az vakti olan Smart’ın, eğer günü kurtaracaksa, elindeki birkaç yüksek teknolojili casus aygıtı ve dizginlenemez coşkusuyla KAOS’u yok etmesi gerekmektedir.

Yorumlar

KerseL profil resmi
KerseL
Film oldukça eğlenceli bir ajan komedisi..
2
neredeyse 2 yıl önce
bonibon8 profil resmi
bonibon8
sevmedim saçma geldi bana :d
0
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çok eğlenceli ve komik bir film. Steve Carell herzaman güldürmüştür beni zaten. Anne Hathaway'de uzun saçlı daha mı güzelmiş sanki :)
0
3 yıldan fazla önce
ugurfalanfilan profil resmi
ugurfalanfilan
Bu türden filmler hep böyle eğlenceli olur ki benim kadınım 'hathaway' çok iyi oynamış ;) canı sıkılanlar için önerilebilir bence. hee bir de kadınıma fazla sulanmadan izleyiniz ;)
0
neredeyse 4 yıl önce

Get Smart filmini beğenenler

Get Smart filmi hakkında ilgi çekici içerikler