Hayalet Avcıları (Ghostbusters) (2016) afişi

Hayalet Avcıları (2016)
Ghostbusters

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 5.0 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Aksiyon, Komik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
116 dakika
KerseL 8'li yılların ikonik filmlerinden Ghostbusters'ın devamında hayaletler Manhattan'ı ele geçirmek geri dönerken Ghostbusters ekibi ise şehri yok etmeye kararlı bu paranormal tehdidi bitirmek için bir araya geliyor...

Yorumlar

tugbadursun profil resmi
tugbadursun
Bu kadroyla daha iyi olabilirdi.
0
4 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Beklediğim kadar kötü olmasa da yine de iyi olmamış. Eskileri hatırlatan bir kaç an ve bilindik müziği dışında çok bir güzel yanı yok aslında
1
11 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Komedisi dışında pekte bir şey göremediğim tek yapımdı. Eski seriye hakaret gibiydi.
0
12 ay önce
mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir------------->avcılar ortaya çıkar çıkmaz büyük olay patlak verdi biraz bekleselerdi daha acıklı olabilirdi. sürekli yeni şeyler icat etmelerine değil de icat etmeyi kolaylaştıracak nakit nereden çıktı anlamadım. tabi icatların çabukluğu da bence olumsuzluklardan biriydi. gerçi 4 lü de çabuk bir araya geldi. kevin in de saflık dozu abartılmış gibiydi ama eğlenceliydi.
neyse bu müziğin kulağıma gelmesi bile hoşuma gitti amblemi görünce ayrı bir sevindim. dans sahnesine ve holtzmann karakterinin dövüş sahnesine bayıldım.
hemen hemen herşey rastgeleymiş izlenimi verse de geçen zamanı anlamadan eğlendim diyebilirim. böyle yeniden çekilen filmlere karşı değilim. serinin diğer filmlerinden çok farklı bir alt yapısı olmamasına rağmen ayrı sevdim diyebilirim. başrollerin bayan olmasını yerinde buldum çünkü süper kahraman furyası oldukça yoğun bir erkek oyuncu kadrosunu kendisine bağladı. sonuç olarak yeniden yorumlanması başarılı olan yapımlardan olduğunu düşünüyorum.
2
1 yıl önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Fragmanı gelmiş geçmiş en kötü fragmanlar listesinde top10 içindedir. Neden yapıldığını hala da anlamadığım film. İzledim zamanımı çöpe atmaş gibi oldum. Hollywoodun yeni modası olan yeniden uyarlamardan ilki sayılabilir. Sırada Ocean’s 11, bladerunner, scarface, Rambo ve aklıma gelmeyenler. İnşallah diğerleri de bu film gibi çöp olmaz. Yani filmin tek pozitif yanı uyarlamasının daha değerli olduğunu anlamamızı sağladı.
0
1 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Eğlenceli, akıcı ve etki bırakan bir filmdi. Ayrı bir tadı vardı o bildiğimiz seri ile kıyaslamazsak. Zaten o kadar da kıyaslamayalım canım. Güzeldi işte. İzleyin mutlaka.
2
1 yıl önce
seraytaylan profil resmi
seraytaylan
ben çok eğlendim. kadro süper olmuş. özellikle holtzmann ve patty ye aşırı güldüm. devamı gelicek sanırım, izleyin tavsiye ederim :D
0
1 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Filmi ilk Ghostbusters'tan bağımsız değerlendirimek gerekirse oldukça eğlenceli ve komik bi film olmuş. Yeni kadroda deyim yerindeyse cuk oturmuş. Özellikle Holtzmann'a bayıldım.Orginal filmin oyuncularını küçük rollerde görmekte ayrı güzeldi.
1
1 yıldan fazla önce
Peris profil resmi
Peris
İyi bir film değil ama söylendiği kadar da kötü değil. eğlenceli bir yaz filmi olmuş. sadece Holtzmann için bile seyredilir...
1
1 yıldan fazla önce
asilzade profil resmi
asilzade
Bırakın çocukluk filmlerimiz güzel kalsın!
1
neredeyse 2 yıl önce

Ghostbusters filmini beğenenler

Ghostbusters filmi hakkında ilgi çekici içerikler