Gol 2: Bir Rüyayi Yasamak (Goal II: Living the Dream) (2007)

Gol 2: Bir Rüyayi Yasamak (2007)
Goal II: Living the Dream

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Gerilim, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
115 dakika
Ricky.McFloyd Newcastle United futbol klübünde deneyim kazandıktan sonra, Santiago Munez (Becker) Real Madrid'e transferi ile David Beckham, Zinedine Zidane ve Ronaldo gibi efsane futbolcular ile aynı sahada top koşturma şansı kazanır.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
İlk filmden sonra gittikçe gelişen oyuncumuzun transfer hikayesi ve yaşantısına değinerek harika bir futbol serüveninde bile yaşanabilecek sıkıntıları gözler önüne serisi ile beni çok etkilemişti. Sanatsal bir bakış açısı içinde futbola yer vermek oldukça başkaydı. Mutlaka izlenmeli. BU tür spor filmlerinin içinde beni en çok etkileyen filmlerden biri diyebilirim. Tabi seri olarak.
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Genç yıldızımız Santiago Munez tüm zamanların en iyi takımlarından birine en meşhur Los Galacticos Madrid'ine transfer olur ve bir çok efsane ismin yanında top peşinde koşarken kendi hayatındaki sorunlarla da uğraşır. İlk filmin birazcık altındaydı ama yine çok keyifli ve sonuna kadar kendisini izleten bir filmdi. Ayrıca kendi adıma bana futbolu sevdiren bir çok büyük ismi tekrar görmek de ayrı güzeldi.
3 yıldan fazla önce

Goal II: Living the Dream filmini beğenenler

Goal II: Living the Dream filmini içeren raflar

Goal II: Living the Dream filmi hakkında ilgi çekici içerikler