Gol 3 (Goal! III) (2009) afişi

Gol 3 (2009)
Goal! III

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Çerezlik, Gerçekçi
Yönetmen
Ülke
Almanya
Süresi
96 dakika
Ricky.McFloyd Serinin üçüncü ve son filminde konu bu sefer Dünya kupasında geçmektedir. Filmin kadrosuna 2 yeni oyuncu eklenmiştir. 2006 Dünya Kupası Finalleri’nde ise İngiltere oyuncuları Charlie Braithwaite (Leo Gregory) ve Liam Adams (JJ Feild) gibi dünyanın en büyük futbol organizasyonunda başarıya odaklanmıştır. Santi Dünya Kupasında madalya kazanmaya odaklanmıştır. Bu 3 karizmatik oyuncunun, başarıya giden yolu zorluklarla doludur. Ayrıca bu üçünün de saha dışındaki meseleleri onları saha içinde etkilemektedir.Santiego Munez talihsizlik sonucu bir trafik kazasığla sakatlanır.Ve oyuncusu olduğu Meksika milli takımında oynayamaz Dünya Kupasının futbol dolu anlarıyla birlikte saha dışında futbolcuların da bir hayatı olduğunu; taraftarın beklentilerini, holiganları bu filmde izlenecektir.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
Seviyorum bu tarz futbol konulu filmleri. Serinin son filmi olmasına rağmen yıldız futbolcuları görmek dışında pek keyif veren kısmı olmadı. Yine de bu tarz konulu filmler daha fazla olsa keşke.
0
1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk iki filmin oldukça gerisinde kalmış başarısız bir yapım. Bu sefer 2006 dünya kupası ele alınmış fakat gerçeklikten çok uzak görüntüler var, oyuncunun statta olduğuna inandırmıyor kendisini. Zaten Munez de ön planda değil. Dünya Kupası yıldızlarını görmek güzel fakat onun dışında filmde pek birşey yok.
0
2 yıldan fazla önce

Goal! III filmini beğenenler

Goal! III filmini içeren raflar

Goal! III filmi hakkında ilgi çekici içerikler