Misir'in Tanrilari (Gods of Egypt) (2016) afişi

Misir'in Tanrilari (2016)
Gods of Egypt

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 6.8 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Fantastik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
127 dakika
Ricky.McFloyd Karanlığın acımasız tanrısı Set tarafından Mısır tahtı ele geçirilmiş ve tarihin en huzurlu ve barışçıl imparatorluğu, kaos ortamı içerisinde yıkıma sürüklenmiştir. Birkaç cesur asi, Set’e karşı ayaklanmaya karar verir. Sevgilisi Set tarafından ele geçirilmiş olan genç bir hırsız, Set’i tahttan indirerek mağlup etmeye çalışmaktadır. Genç hırsız Set’i tahttan indirmek ve mağlup etmek amacı ile güçlü tanrı Horus’tan yardım istemekte, onun ile iş birliği yapmaya çalışmaktadır. Antik Mısırın büyülü atmosferi içerisinde gerçekleşen olaylar perdeye başarı ile aktarılmıştır.

Yorumlar

Selocan profil resmi
Selocan
Filmin birçok yerinde çok amatörce çekmişler, ne kadar basit olmuş burası gibi yorumlarda bulundum. Efektler yetersiz geldi ve biraz kolay bir senaryo olmuş. Ama eğlenceli bir filmdi ne yalan söyleyim keyif aldım izlerken ve heyecanlıydı da 😊 Çok beklentiye girmeyin, kendini izlettiriyor :)
2
7 gün önce
Sefa profil resmi
Sefa
Mitolojik olayları ve tanrı işlerinin gerçekliğini bir kenara bırakıp izlerseniz müthiş keyif alacağınız bir yapım. Film adeta görsel efekt şöleniydi. Oynayan oyuncularda sevdiğim kişiler olunca ve durdurak bilmeyen temposuyla benim için tadından yenmeyen bir filmdi.
1
1 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Mitolojinin içine nasıl edilir merak edenler izleyebilir.
0
1 yıl önce
muratalkas profil resmi
muratalkas
Hiç beklediğim gibi çıkmadı... BEĞENMEDİM. 1994 Yapımı Yildizlara Geçit Filmi Nerdeeee 2016 Yapımı Mısır Tanrıları filmi nerdee...
0
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
Mitolojiyi çok sewdiğimden ötürü film 1 adım önde başladı bende , kurgusunu we konunun işlenişini pek sewmesem de görsel efektler we oyunculuklarını beğendim genel olarak yorum yapacak olursak mitoloji merakınız warsa beğeneceğiniz ama sewmiyorsanız kusurlarına çok takılacağınız bir yapım , bence boş zamanlarda güzel wakit geçirmek için birebir ;)
3
1 yıldan fazla önce
xavalon profil resmi
xavalon
Bekleneni vermeyecekti, vermedi.
0
1 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
gayet başarılı film kendi içerisinde. Görsel efektler ve güçlerin kullanılışları akıllıcaydı. Yine haketmediğini hissettiren birinin tahta çıkacakken engellenmesi ve olgunlaşmasını izledim. Bu constantine ve thor da da işlenmişti. Bence en güzeli thor gerçi koca film bunun üzerineydi burda asıl konu bu değildi fakat o geçişi iyi alabildim. Umursamazdan değerli ye dönüşen ölümlümüz bile vardı ki o insanlığın aynası gibi. :) Ahh şu umut bizden başka bir varlıkta gösterseler şaşardım zaten.
Bir ara öldürülen tanrıların yerine kpss ataması ne Zaman olucak deye düşünmedim değil :)
0
1 yıldan fazla önce
VforVandetta profil resmi
VforVandetta
Oyuncuları ve şu filme harcanan parayı bana verin size bir şaheser yaratayım Mısır Tanrıları :)
0
1 yıldan fazla önce
vapaamies profil resmi
vapaamies
Berbat bir senaryoyla harcanmış başarılı aktörler... Görsellikler de olmasa film baştan sona bomboş diyebiliriz. Gerçekten berbat bir film. Vaktinize yazık
1
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Iron Man zırhı giymiş Mısır Tanrıları :) Film fena başlamasa da izledikçe sıkılmaya başladım. Zaten kurgusunun çok başarılı olmadığı yorumlarda söylenmiş. Görsel efektler güzel evet ama benim için çok fazlaydı. Bi seviyeden sonrası da rahatsız edici geliyor bana. Herşeye rağmen Gerard Butler karizmatik. ama büyük beklentilerle izlemeyin derim.
3
1 yıldan fazla önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Güzel vakit geçirmek için izlenilebilecek bir film. Görsel efektlerin bazı yerleri tırt olabilir ama gene iyidi. Gerard butler resmen ortalığın amk filmde.
0
1 yıldan fazla önce
SNOWSXYZ profil resmi
SNOWSXYZ
kurgu olarak basit kaldı. ama eğlence amaçlı izlenebilir.
1
neredeyse 2 yıl önce
Arcadia profil resmi
Arcadia
Mısır ve mitolojisinden hoşlanıyorsanız güzel vakit geçirtebilir görselliği çok ön planda çünkü. Ama kurgusal açıdan sınıfta kalır
1
neredeyse 2 yıl önce
Artemisia profil resmi
Artemisia
Hiç becerememişler. Berbat olmuş, hele ki mitoloji bilerek izlerseniz film daha da kötü gelir çünkü iyice saçmalamışlar, mitolojide orjinal (senaryolaştırılmamış) hikayeler bile filmdeki kurgudan daha anlamlı.
Övülecek bir yanını bulamadım, neresinden tutsan elinde kalır.
0
neredeyse 2 yıl önce
rezo1903 profil resmi
rezo1903
çıkan engeller görsel olarak iyiydi, güzel olmuş.
0
neredeyse 2 yıl önce
sedd1 profil resmi
sedd1
kurgusu yetersizdi sadece görsellik vardı.
0
neredeyse 2 yıl önce
effigiessui profil resmi
effigiessui
güzel bir filmdi. imdbde düşük almış bence. Marvel filmi olsaydı görsel açıdan vs 7 üstü alırdı kesinlikle. Mantık olmaması, insanı inandırmaya çalışmaması da ayrı güzel.
0
neredeyse 2 yıl önce
GokhanOkutan profil resmi
GokhanOkutan
seyirlik güzel bir film olmuş. 2 saat boyunca hayattan koparıp eğlendiren sonrasında üzerine düşünmeyeceğiniz güzel bi aksiyon olmuş.
0
neredeyse 2 yıl önce
yasngulez profil resmi
yasngulez
izlediğim en saçma filmler arasında ilk beşi zorlar, adam makara ile güneşi çekiyor, ra'nın uzay gemisi var adam ikindiyi kılmış uyuyor, diğeri sopasını getiriyor sonra ışıklı alev topu atıyor, kainatın yutan kara hortumu yok ediyor, Allahım ne kadar saçma bir filmdi, görsel efektler abartı habire ışıklı ışıklı sahneler, 140 milyon dolar harcamışlar şu saçma filme
1
neredeyse 2 yıl önce
sercandevran profil resmi
sercandevran
tanrı kralların hollywoodun herhangi bir romantk komedi filminden fırlamış konuşmaları dışında gerçekten iyi bir film görsel efektler harika aşırı akıcı ve seyirlik.
0
neredeyse 2 yıl önce

Gods of Egypt filmini beğenenler

Gods of Egypt filmi hakkında ilgi çekici içerikler