Godzilla: Canavarlar Krali (Godzilla: King of the Monsters) (2019)

Godzilla: Canavarlar Krali (2019)Godzilla: King of the Monsters

Puan 5.7 / 10
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
132 dakika
12
10
86
18
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
İlk filme göre daha az karanlık olsa da filmdeki aksiyon sahneleri çok kafa yoruyor. Karakterler olmasa da olurmuş pek bir artıları yoktu genelinin. Çok kötü bir film diyemem ama ortalamanın bir tık altında kaldı benim için.
error_outline
18 gün önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Godzilla'nın eski versiyonlardan eser yok.Tamam teknolojiyi kullandınız,Görsellik harika.Ama bu kadar karanlık, Patırtı, Kütürtü nedir ya.4.7
error_outline
5 ay önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
İlk filmden daha fazla görsel efekt şöleni sunmuşlar bize devam filminde ancak biraz abartılmış gibi geldi bana çünkü fazlaca ortalığı duman götürüyor ve karanlık bir atmosferi vardı. Yinede durmayan aksiyonuyla iyi bir seyir zevki sundu film. Ortalama bir yapım olmuş. Çok çok iyi diyemeyeceğim. 6/10
error_outline
1 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
klişe ve sıkıcı bir film.. çok sıkıldım bitsin diye izledim resmen.. süresi de gereksiz uzun.. bir tek görsel efekt olarak iyiydi o kadar.. genel olarak çok beğenmedim.. filme puanım : 10 üzerinden 6
error_outline
3 yıldan fazla önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Senaryo, oyuncular falan çok tırt. Godzilla ve diğer canavarlar çok iyi. İyi de aksiyon sahneleri var. Mısırla iyi gider.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Neresinden gömmeye başlayayım bilemedim yani inceleyerek izlesem çıkacak en az yüz mantık hatasından mı toz toprak karmaşasından filmde birşey görememizden mi Kurtar Vadisi ya da Yaratıklar Vadisi tadında finaliyle biat edin bana pis yaratıklar diyen Godzilla'dan mı karakterlerin çok zayıf yazılmasından mı yoksa pokemon dövüşü tadındaki savaş sahnelerinden mi bilemedim. İlk filmi beğenmiş ve gizemi güzeldi ama birazcık Godzilla görseydik dedirtmişti bana fakat keşke görmeseymişiz. Sürekli toz toprak arasında çıkan ışık hüzmelerinden başka birşey göremedik. Modelleme olarak bence çoğu berbat yaratıklardı. Godzilla desen gece lambası gibi bir mavi bir kırmızı. Bir de Ash sanki Godzilla sismik dalga saldırısıı diye bağırmış gibi viu viuvv viuvvvv bummm diye yüklenen saçma sapan saldırı gücü var :D şaka bir yana ama ejderhayla savaş sahnesinde Charizard - Magmar kavgasından esinlendiklerine yüzde yüz eminim ki izleyenler gözünün önüne getirirse hak verecektir diye düşünüyorum :) diğer detaylara konulara mantık hatalarına çok değinmeyeceğim ama yahu zaten yaratık filmi çekiyosun sebepsiz bir aile dramı eklemeye çalışmışsın. Başroldeki ablamızın karakteri nedir öyle. Farmiga hoş bir sanatçı bayılmasam da sempati beslerim ama okumadın mı bi kabul ederken. Bi saçma sapan insanlık için ya önemli değil üstünüze ejderha salıyorum idare edin triplerine giriyo basit birşey gibi üstüne kendisine bişey dokununca döneklik yapıyo kendi ideallerinden birden U dönüşü yapıyor. Yani doğrularına körü körüne bağlı bir bilim insanı karakteri falan olsa yine anlarım ama. Ayrıca mantık hatalarına değinmicem dedim ama bu ablamız trafik kazası geçirip yaklaşık 10 metre havalanıp da hemen hemen 20-25 takla atan aracın camından fırladıktan sonra sadece burnunda minik bir çizik olması gerçekten yönetmeni ayakta alkışlattı bana. Normal şartlarda böyle bir kazadan sonra petibör parçacıklı muzlu puding gibi birşey olması gerekiyordu. Kısaca ki pek kısalığı kalmadı ama :D hiçbir yönüyle beklentimi karşılamadı film. Umarım ilk filmden sonra King Kong - Godzilla filmi olur umarım beklentimi de karşılamaz ve en azından Kong'u bozmazlar. 3/10
error_outline
3 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil fotoğrafı
MinDFoRCe
2014'deki filme göre efektlerde, görsellikte makul bir gelişim olmuş. Godzilla'dan çok bir aile trajedisinin öne çıkmaması gerektiğini düşünüyorum ama öyle olmuş. Yine de teknolojik gelişim dışında beklentim olmadan izlediğim için beklediğimden altta bulmadım.
error_outline
3 yıldan fazla önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
GODZİLLA KANKA :-)
Şu yaratığıda kankamız yaptılar ya , senaristler aştı kendini yaa.....
error_outline
3 yıldan fazla önce
Gencetotay profil fotoğrafı
Gencetotay
godzilla'ya nükleer mercimek yedirdikleri film. senaristler halen milyon tanesi çekilen bu "insanlığın dünyadaki virüs olması" fikrinden bıkmadı. kendinden rahatsız olan varsa çıksın kardeşim zaten. bir de aile dramı falan koymuşlar ama beni pek sarmadı. 2 saat 10 dakika boyunca godzilla ve akranları yuvarlanıp tepişse daha mutlu olabilirdim. bu arada bu akranları da çok az göstermişler zaten. mamut yürüdü, dağ silkelendi falan geçti gitti. lütfen az daha cgi atın üstümüze.
error_outline
3 yıldan fazla önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
Önceki filmini daha çok sevmiştim bu daha bilgisayar/teknoloji kokan bir film olmuş bence. sanki biri bilgisayar karşısında oturup bir günde filmi yapmış gibi emek yok gibi geldi bana.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Silimaure profil fotoğrafı
Silimaure
Hikayenin biraz daha ekmeğini yiyelim şeklinde çekilmiş bir film. Konunun nereye gittiği belli değil, karakter modelleri oturmamış. Popüler oyuncular ile kotarılmaya çalışılsa da, onlar da havada kalmış. Nihayetinde ABD'nin yeni teknolojik oyuncaklarını halk tanıttığı bir film, dahası değil.
error_outline
3 yıldan fazla önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
pek beğenmedim. 98 yapımı hala favorim.
error_outline
3 yıldan fazla önce