Godzilla vs. Kong (2020)

Godzilla vs. Kong (2020)

Puan 6.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
16
3
63
13
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Buradaki pek çok yorum gibi ben de sadece dövüş sahnelerini beğendim. Gerisi sıkılarak izleme...
error_outline
4 ay önce
tugbauzumcu profil fotoğrafı
tugbauzumcu
Şimdi her ne kadar Godzilla aşığı bir insan olsam da malesef senaryo çok zayıftı yani çekilmeye başladığını duyduğum andan beri heyecanla bunu mu bekledim dedim yani izlerken ama dediğim gibi ben Godzilla aşığı bir insanım yani bana göre mükemmeldi görsel ve grafik olarak diyecek hiç bir lafım yok çünkü çok iyiydi hatta son zamanlarda izlediklerimin en iyilerinden biri oyunculara gelince ortada baş rol diye bişey yok ama baş rol yazmışlar gariptir ki üç adet özellikle kız olanını hiç sevmediğim tüy yumaklarından başka bişey göremedim ben valla Mega Godzilla olayına gelecek olursak şimdi her ne kadar gömmüş olsam da bu filme puanım 10/10 manyak mısın demeyin çünkü ben Godzilla aşığıyım daha önce de dediğim gibi ;) bu saçma senarist ve yapımcı yüzünden size yedirmem bu filmi.
error_outline
5 ay önce
BERKKIZILAY profil fotoğrafı
BERKKIZILAY
Serinin en iyi aksiyona ve animasyona sahip bölümü. Burda yorum yapanlarda sanırsınız sürekli Avrupa sanat filmi izliyor.
error_outline
9 ay önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
Düşmandı müşmandı ama çok mert bir düşmandı... :-)
güzel bağlamışlar senaryoyu...
kong godzilla 10/7
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Earthen profil fotoğrafı
Earthen
Başarılı değil seyri güzeldi.

Kong rambo kıvamında hareketleri acayip, değişik, enteresan (Sevmedim), biraz prometheus havası sezinledim. Karma bişi olmuş tam tanımı yok.
Eksik hikayeler ile işlenmiş.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Emrex profil fotoğrafı
Emrex
Kocaman kertenkelemiz ile iri kıyım maymunumuzun birbirini yediği, insan oyuncuların neden sebep filmde olduğu pek belli olmayan, çok da senaryo beklememek gereken benim beklentilerimi karşılayan bir film kendisi. Vakit öldürem güzel efekt izleyem derseniz tavsiyemdir.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Bunca yıldır beklenen bu büyük bütçeli filmin senaryosunun bu kadar zayıf olması, beklediğim bir şey olduğu halde yine de üzdü. Yani, gişe filmi olacak diye bu denli klişelere başvurmak neden? Hiç anlamam. "Ne yapsak izlenecek nasıl olsa" düşüncesi bu filmde de fazlasıyla hakim, öyle ki canavarların dövüşü dışındaki çoğu sahneyi "daha önce en az bir filmde gördüm" demeniz kesin gibi. (Üstelik uzun, bol kötü oyunculuklu ve sıkıcı sahnelerdi) Hala komik olduğunu sanan bilgisayar düşkünü ergen klişesi kullanmak hoş değil bence. Neyse, önemli olan kısmı, yani dövüş sahneleri ve 62'deki filme göndermeler güzeldi, sinemada izlenecek cinstendi hatta. Özellikle şehrin retro teması altında olan dövüş sahnesi çok hoşuma gitti. Sonuç olarak senaryonun zayıflığı dışında, kült olmuş karakterlerin kullanıldığı bir vakit öldürgeç için fena olmayan bir iş olmuş.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce