Gothika (2003)

Gothika (2003)

Puan 7.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Gerilim, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
98 dakika
81
7
496
39
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Akıl sağlığını yitirince çevrenin bakış açısını irdeleyen bir yapım olmuş. Hayal mi, gerçek mi denklemi arasında gitgelleri yansıtarak akıl sıra seyircinin de aklıyla oynanmaya çalışılmış. Mantığa ve fiziğe aykırı pek çok unsur olduğu için gerilim sevenleri hayal kırıklığına uğratabilir. Yine de Halle Berry' nin performansını merak edenler değerlendirebilirler.
error_outline
6 ay önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes
error_outline
5 yıldan fazla önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Çok sevdiğim Halle Berry harikalar yaratmış.Bu filmi niye daha önce izlememişim dedim. Gerilimi dozundaydı,Downey Jr., o junior rolüyle bile olsa güzellik katmış. Sadece tek bir sahnede gözümü kapattım onun dışında çok fazla korkutan ya da rahatsız eden sahne yoktu. Ayrıca sonunu hiçbir şekilde tahmin edemiyorsunuz. Çok güzel kurgulanmış, başarılı bir film.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Bir kez "deli" damgası yediğinde, doktor da olsan, söylediğin en mantıklı söz dahi dışarıdan hep "deli" olduğunun kanıtı haline gelir. İzlemek için geç kalmışım, benzer tarzda çok film izleyince diğerlerinden farklı bir tat alamadım. Yine de güzeldi, psikolojik-gerilim severler için kaçırılmaması gerekenlerden biri.
error_outline
6 yıldan fazla önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Her ne kadar Halle Berry' den nefret etsem de iyi iş çıkardığını belirtmeliyim. Filmde oldukça sürükleyici ve zaman zaman gerilimliydi. Robert Downey' i de unutmamak gerek. Bence izlenebilir.
error_outline
7 yıldan fazla önce