Grease (1978) afişi

Grease (1978)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Kült, Müzikal, Sanat Eseri
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
110 dakika
PrestijMeselesi Danny ile Sandy`nin yaşadığı bir yaz aşkının lise sıralarına taşınmasını konu alan Grease, 50'li yılların atmosferinde canlandırılan karakterleri ile saçlara, modaya, müziğe ve otomobillere adanmış (50'lerin ruhu) bir yaşam tarzının sembolü olarak kabul ediliyor.Rydell Lisesi'nden bir grup öğrencinin oluşturduğu T-Birtslerin ve kızlardan oluşan Pink Ladiesin ilginç çekişmelerine ve dostluklarına değinen Grease, eğlencenin, duygunun ve tutkunun doruklarında geçen bir müzikal...ALINTIDIR

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Müziklerini günümüzde hâlâ daha dinlediğimiz, filmlerde, dizilerde dans sahnelerini canlandıranları izlediğimiz efsanevi müzikal film. Zamanına göre kostümleri, dansları ve müzikleri gayet güzel. Tabii bir yaz rüyası, hayalde olsa insanı renklendiriyor. John Travolta'yı da es geçmemek lazım. Günümüz dansçılarına bile taş çıkarır. :)
4
4 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Öyle güzel müzikal filmler izledim ki, bu bana biraz sönük geldi. Hem müzikal, hem oyunculuk, hem de senaryo açısından çok beğendiğim söylenemez. Belki çok eskilerden izleseydim filmle manevi bir bağ kurup, benim için özel olanlar listesine eklerdim ama şimdi yemedi maalesef. Ha kara listeye alınacak kadar da kötü değil. Vakit geçirmelik izlenebilir.
0
11 ay önce
GoodDaySunShine profil resmi
GoodDaySunShine
You are the one that I want hu hu huuu http://www.youtube.com/watch?v=7oKPYe53h78
2
3 yıldan fazla önce

Grease filmini beğenenler

Grease filmi hakkında ilgi çekici içerikler