Yesil Fener (Green Lantern) (2011)

Yesil Fener (2011)
Green Lantern

Puan Like 6.0 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
114 dakika
cinemarty Yeşil Fener Kolordusu olarak adlandırılan barış ve adalet koruyucuları, gizemli bir evrende yüzyıllardır var olan bir birliktir. Düzen koruyucusu bu savaşçı birliğinin her üyesinin süpergüçlü bir yüzüğü vardır. Parallax adındaki düşmanları evrendeki güç dengesini bozmaya kalkışınca, tüm evrenin kaderi, yeni asker Hal Jordan’na emanet edilir.. Hal, yetenekli ve ukala bir test pilotudur. Yeşil Fenerliler, yüzüğün gücüne inanmayanlara saygı duymazlar. Ancak, Hal'a ihtiyaçları vardır. Kararlı ve iradelidir, ayrıca, diğer Yeşil Fenerli Savaşçılarda olmayan bir şeye sahiptir: insanlık. Eğer Hal yeni güçlerine bir an önce hakim olmayı öğrenir ve korkularını yenmesi için gereken cesareti gösterebilirse en büyük Yeşil Fenerli savaşçı olacaktır.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Justice League ekibinin en basit buldğum karakteridir normalde çok da ilgimi çekmez. O yüzden pek de bir beklenti olmadan izledim fakat güzel filmdi. Öyle aşırı şeyler beklemiyorsanız tabi. Görsel olarak da başarılıydı. izlenir bir film.
neredeyse 4 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
diğer süper kahraman filmlerine göre basit kalmış yapım çok daha iyi olabilirdi giriş kısmı özellikle çok baştan salma olmuş , orta halli .
4 yıldan fazla önce

Green Lantern filmini beğenenler

Green Lantern filmi hakkında ilgi çekici içerikler