Hesaplasma Zamani (Grudge Match) (2013) afişi

Hesaplasma Zamani (2013)
Grudge Match

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
113 dakika
KerseL Billy “The Kid” McDonnen ve Henry “Razor” Sharp. İkisi de en parlak dönemlerinde birbirlerine karşı zafer kazanmıştır ama 1983’te en önemli üçüncü karşılaşmalarında Razor aniden çekilmeye karar verir ama neden olduğunu açıklamaz. Böylece kariyerlerine nakavt darbesi indirmiş olur. Otuz yıl sonra, bir boks destekçisi olan Dante Slate Jr. para için onlara reddetmeyecekleri bir teklifte bulunur: ringe girmek ve galibin kim olduğunu belirlemek. Ancak onlar bu kadar uzun süre beklemek zorunda değillerdir: Yıllar sonra gerçekleşen ilk karşılaşmalarında düşmanlıkları kasıtlı olmadan bir kavgaya neden olur. Beklenmedik sosyal medya ilgisi birbirlerine duyduğu garezi mutlaka izlenmesi gereken bir HBO organizasyonuna dönüştürür. Artık eğer eğitimlerden sağ çıkabilirlerse, bir daha dövüşebilmek için yaşayacaklardır.

Yorumlar

Selocan profil resmi
Selocan
Denk gelip de izledim ama ilk sahneden bir sempatiklik oluşturdu. Sonrasında bolca kahkaha attım. İzlerken büyük keyif verdi. Sevdim işte oyuncular sağolsun :)
1
8 ay önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
Oldukça güzel bir film. Komedi ve dram dozu yüksek, kendini izlettiren yer yer kahkaha tufanı kopartan bir film. Stallonenin hocası izlenmeli. Birkaç espri unutulmayacak kadar nefisti. Iki usta da dövüş sahnelerinde bizi nostaljik olarak gençliklerine götürmeyi başarıyor. Böylece çok yönlü bir film çıkıyor ortaya. Konu akışı ve bitiriş harika:filmin verdiği mesajlar da. Şöyle güzel replikler de mevcut: Bazı sporcular düşman doğarlar. /Televizyonum yok, beni öldürüyor biliyorsun. /Her şeyi yumruklaman gerekmez.
1
neredeyse 3 yıl önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
Oldukça güzel bir film
0
neredeyse 3 yıl önce
CANERAHMET profil resmi
CANERAHMET
güzel film olmuş iki efsane yanyana
0
3 yıl önce
Logan811 profil resmi
Logan811
Rocky,Kızgın Boğa'ya karşı..Oldukça eğlenceli bir film.
2
3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Eskiden boks filmlerinde oynamış iki ismin yaşlılık dönemlerinde bir boks filmiyle yanyana gelmeleri gerçekten harika bir fikir olarak gelmişti bana. Komedisi de dövüş sahneleri de güzel bir filmdi.
1
3 yıldan fazla önce

Grudge Match filmini beğenenler

Grudge Match filmi hakkında ilgi çekici içerikler