Guzaarish (Request) (2010)

Guzaarish (2010)Request

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Dil
Hintçe
Ülke
Hindistan
Süre
126 dakika
55
1
112
36
KafkaLoz profil fotoğrafı
KafkaLoz
sanırım yönetmen ispanyolların kültürlerine baya hayran,izleyen ispanyada flamenko falan yapıyorlar diye düşünebilir , kıyafetler falan öyle çünkü. hint filmi ama ingiliz ispanyol karışımı :) görüntüler muhteşemdi verdiği mesajlar da öyle, aklımda al paçinonun filmi ötenaziyi bu filmle iyice benimsedim . :)
error_outline
7 yıldan fazla önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
Hiç istemediğim biçimde son bulan bir film. Ötenazi isteğini anlıyor insan ve herkesin dayanma derecesinin farklı olduğunu da. Ama sanki film "dayanamıyorsan öl bence"temalı olmuş.
error_outline
7 yıldan fazla önce
Rumm profil fotoğrafı
Rumm
"what a wonderful world" nasıl da yakışmış filme.. sinek sahnesi ve suyun damladığı sahne özellikle felçli bir insanın hayatının en ince ayrıntılarını yansıtıyor
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Çok üzüldüm. Gerçekten Ötenazi üstüne düşünülmesi gerek bir konu. Başrol oyuncusu olan kadın çok güzeldi özellikle dans ettiği sahne mükemmeldi. Diğer Hint filmlerinden ayıran özellikse dram olması sebebiyle sanıyorum fazla müzik, oynama yoktu. Bir ya da iki kere gösterildi onlar da oldukça iyiydi.
error_outline
8 yıldan fazla önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Bollywood severler için klasik bir Hint dram filmi. Sadece sihirbazlık sahneleri biraz abartı geldi ama şaşırmıyoruz tabi.
error_outline
8 yıldan fazla önce
scrscream profil fotoğrafı
scrscream
Görüntü ve oyunculuk olarak çok güzeldi ama konusu daha farklı olabilirdi veya daha güzel bitebilirdi.
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
bsrszr profil fotoğrafı
bsrszr
"Hayat çok kısa dostlar.. Fakat hissederek yaşarsanız yeterince uzun. Yıkın kuralları.. çabucak affedin, en derinden sevin ve sizi gülümseten hiçbir şeyden pişmanlık duymayın!"
error_outline
9 yıldan fazla önce
neway profil fotoğrafı
neway
Ötenazi hakkında düşünmeyi sağlayan, güzel bir film. Süre açısından da abartılmamış olması izlenilebilirliğini artırıyor.
error_outline
9 yıldan fazla önce