Hachi: A Dog's Tale (2009) afişi

Hachi: A Dog's Tale (2009)

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 9.6 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
93 dakika
TabuttaRovasata Hachiko: A Dog's Story, bir profesör ile bir köpek arasındaki müthiş dostluğu konu ediniyor. 1987 yılında Hachiko Monogatari isimli Japon filmine konu olan gerçek olaylar bu defa Stephen P. Lindsay tarafından senaryolaştırılmış.

Yorumlar

Lioness profil resmi
Lioness
Son 20 dk hıçkıra hıçkıra geçti.. Gerçek olmasıda tuzu biberi oldu üstüne. O nasıl bir sadakattir Allahım :'(
4
10 ay önce
eskon profil resmi
eskon
Hüzünlenmemek elde değil... Bu kadar şiirsel bir hüzün. İzlenmeli kesinlikle
2
1 yıl önce
muratalkas profil resmi
muratalkas
Gerçek bir hikaye ve gerçekten etkileyici....
0
1 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
kelimelerim kifayetsiz..
3
1 yıldan fazla önce
mhmtayz profil resmi
mhmtayz
Köpeklerin ne kadar sadık hayvanlar olduğunu tekrar gösteren güzel film.Filmin gerçek bir hikayeden uyarlanması da insanda büyük etki bırakıyor.
4
1 yıldan fazla önce
SentetikYazar profil resmi
SentetikYazar
Sonraki tren gelene kadar seninle bekleyebilir miyim? Hayatımızda sevdiklerimiz ile özel bir bağ vardır.Bu bağ öyle kuvvetlidir ki hem yaşarken hemde ölürken kopmaz dayanır. Umutsuzluğa kapılsanda bir bekleyiş içerisinde olsanda bu bağ seni hayatta tutar.Çekilmiş, yapılmış ve bu hikayeyi en iyi anlatan yapım bu olmuş.. Hachi nin bu 12 yıllık macerasına izlerken dostluğuna çok iyi bir şekilde tanık oluyoruz..Sadık olmasına ve hiç bitmeyecek tükenmeyecek olan sevgisine..Senaryo İnsan ve hayvan arasındaki dostluğun ve kopmaz bağların nasıl olduğunu çok iyi şekilde anlatılmış ve çok sağlam bir yapım ortaya çıkmış.Oyunculara gelirsek Richard Gere ,Sarah Roemer ve diğer oyuncular mükemmel bir iş çıkarmışlar..Kısacası filmin çekimleri senaryosu o kadar mükemmel olmuş ki filmin eleştirilecek yanı kalmamış...Ve filmin sonundaki ufak çocuğun dediğini bizlerde anladık ve öğrendik; Onlardan değer vermeyi ve sadakati öğrendim, sevdiklerimi asla unutmamayı.Kesinlikle izlemenizi öneririm..
2
neredeyse 2 yıl önce
Showtime profil resmi
Showtime
Sadece ağlamaya hazır olun ;)
1
neredeyse 2 yıl önce
deryacengiz profil resmi
deryacengiz
İyi, hoş film de 8.2 imdb puanı ne ya!
olayın aslıTokyo 'da geçiyor bi de ya, yapmayın!
3
neredeyse 2 yıl önce
haktant profil resmi
haktant
Hikayesi çok anlamlı.. Sadakat ve gerçek dostluğu anlatıyor. Bir köpekten nasıl dost olunabileceğini anlatıyor.Gerçek hikayeden alıntı olması filme ayrı bir duygu katmış. İyi seyirler.
8
2 yıl önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
ağlamaktan evdeki tüm mendilleri tükettim :) mükemmel bir filmdi.günümüzde bazı insanlarda göremediğimiz tüm o gerçekçilik,samimiyet,masumiyet,saflık ve sadakati hayvanlarda bulabilmek bana göre yanlızlığımızı ve hayatımızdaki eksiklikliklerle yaralarımızı kapatmak için bir merhemdir.belkide bu yüzden hayvanlar var...bize gerçek bağlılık ve sevgiyi göstermek için.
14
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Vallahi salya sümük ağladım. Hiçbir filmde bu kadar ağlamamıştım. Gerçekten ihtiyacım varmış. Bence kesinlikle izleyin sadakat ve sevginin ne olduğunu çok güzel ve duygusal bir şekilde anlatıyor bize Hachi.
19
2 yıldan fazla önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
tüylerini yedigim... izleyin bu filmi, eminim begeniceksiniz. hikayesi çok bilindik diye sallamayin benim gibi. sonra " niye daha once izlememisim?" demeyin.
15
neredeyse 3 yıl önce
BuseY. profil resmi
BuseY.
tam tamına 9 yıl! hayvanlar bazen (hatta bazenden daha çok) insanlardan daha sadık olabiliyor gerçekten. beni duygulandıran bir film oldu. harika bir hikaye, harika bir film.
2
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
gerçekten çok etkileyici ve çok anlamlı çok güzel bir film
1
3 yıldan fazla önce
BlackPeter profil resmi
BlackPeter
konusunun gerçek hayattan alınmış olması ,bu film için çok etkileyici olmuş,güzel film.
0
3 yıldan fazla önce

Hachi: A Dog's Tale filmini beğenenler

Hachi: A Dog's Tale filmi hakkında ilgi çekici içerikler