Hadi Be Oglum (2018)

Hadi Be Oglum (2018)

Puan 6.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler Ağlatan, Dram, Gerçekçi
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
112 dakika
24
5
112
19
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Güzel film, duygulandım... Özellikle dedenin deniz sahnesi mahvetti. Kıvanç tatlıtuğ'u tebrik etmek lazım, güzel iş, teşekkürler Feridun Düzağaç ve sen Kaş, hiç değişmiyorsun, sürekli bir hikayede karşımıza çıkıyorsun..
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Bazı sahnelerde dram fazla yedirilmeye çalışılmış gibi gelse de genel olarak başarılı bir filmdi. Hem Kıvanç hem de ufak kardeşimizin oyunculuğu da oldukça başarılı 7/10
error_outline
3 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Kıvanç Tatlıtuğ'a baba olmak çok yakışmış ve onu izlemek güzeldi. Ve film bittiğinde tek bir cümleyle özetlemek gerekirse ; "Allahım kimseyi evladıyla sınamasın!" Büyük küçük evladın her türlü sıkıntısı ebeveynler için çok üzücü.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Oyunculukları ve konusu başarılı bulduğum bir dram filmi. Yerli filmleri arasından sıyrılmayı başarmış ancak birkaç tık üstünde. Genel olarak güzeldi. Beğendim.
error_outline
4 yıldan fazla önce
protonobilissimos profil fotoğrafı
protonobilissimos
son kısmı çok güzeldi özellikle çocuk oyunca son derece başarılı oyunculuk çıkarmış
error_outline
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
genel olarak zaten güzel dram filmleri yaptığımız bir gerçek bu filmde güzel dram filmlerimizden biri olmuş , oyunculuklar güzel kaliteli , Kıvanç seviye atlamış oyunculuğu ile ama dram yapıp insanları ağlatacağız diye film genelinde öyle bir zorlama var ki bir süre sonra bu gereksiz dram yüklemesi insanın içini kıyıyor , çok gereksiz ve yersiz argo kullanımı ise filme zaten hiç gitmiyor , gerektiğinden fazla uzun tutulan bazı sahneler filmin sürükleyiciliğini etkiliyor böyle böyle de film harika-çok iyi olmaktan çıkıp iyi bir dram filmi olarak kalıyor :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
drkanq profil fotoğrafı
drkanq
Tek kelimeyle süperdi. Yönetmen ağlatmış resmen filmi, o nasıl sahneler öyle. Oyuncular desen, acayip gerçekçi, acayip insanın yüreğine dokunan performanslar sergilemişler. Emeği geçenlere teşekkürler
error_outline
4 yıldan fazla önce