Halloween (2007)

Halloween (2007)

Puan 7.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
109 dakika
12
5
84
7
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Olayları en baştan alan ve daha detaylı anlatan bir film olmuş. Genelde başa sarmaları pek sevmem ama bu film seri genelinde de en başarılı filmlerdendi 7,4/10
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
blackclaw profil fotoğrafı
blackclaw
Bu bölümü çok sevmedim ya çok fazla çıplaklık vardı. Onun dışında 78 yapımından daha detaylı olmuş. Ayrıca filmde Otomatik Portakal'daki Alex'in oynamasına şaşırdım. Filmi şiddetle tavsiye etmesem de izleyin derim.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Gerçekten çok iyi bir yeniden çekim olmuş. Hikayedeki tüm boşluklar doldurulmuş Michael Myersın nasıl bu hale geldiğine ve neler yaşadığını güzel anlatmışlar. 1978 yapımının hemen hemen aynısıydı ancak boşluklar doldurularak gayet iyi olmuş. Sanırım boynuz kulağı geçmiş diyebilirim.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Güzel, daha detaylı ve daha da sağlam temeller üzerine kurulu bir remake olmuş. Senaryo temel olarak aynı. Bu Michael Myers daha da iyi olmuş çok daha iri yarı ve uzun boylu. Tek sıkıntısı kurbanların hiç ara vermeden ağlayıp çığlık atması çok sinir bozucu ve rahatsız edici oldu bir yerden sonra biraz aşırıya kaçılmış o konuda. Ben genel olarak başarılı buldum.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Henüz 6 yaşındayken, bir Halloween (Cadılar Bayramı) gecesi ablasını öldürdüğü için akıl hastanesine kapatılan ve burada 15 yıl geçiren Michael Myers, 21 yaşına geldiğinde buradan kaçar ve Haddonfield'deki evine dönerek bu sefer küçük kız kardeşinin peşine düşer. Kardeşi ve arkadaşları, daha sonra yoluna azılı bir seri katil olarak devam edecek olan Michael'ın elinden kurtulabilecek midir?
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce