Halloween (2007) afişi

Halloween (2007)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
109 dakika
Arcadia Yakın çevresindekileri ortadan kaldırmayı tuhaf bir hastalık boyutunda isteyen ve bunu ilk olarak ablasına yapan Micheal akıl hastanesine kapatılmıştır. Cadılar Bayramında ablasını öldürmüştür ve bunu yaptığında sadece 6 yaşındadır. Hastanede 15 yıl kaldıktan sonra dışarı çıktığında bu kez de kendisinden küçük olan kız kardeşini hedef alarak aslında bir seri katile dönüşmektedir. Etrafındaki herkese korku saçmaya başlamıştır. Bu yeniden yapım, genel olarak orijinal filme sadık kalınarak hazırlanmıştır

Yorumlar

blackclaw profil resmi
blackclaw
Bu bölümü çok sevmedim ya çok fazla çıplaklık vardı. Onun dışında 78 yapımından daha detaylı olmuş. Ayrıca filmde Otomatik Portakal'daki Alex'in oynamasına şaşırdım. Filmi şiddetle tavsiye etmesem de izleyin derim.
2
2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Gerçekten çok iyi bir yeniden çekim olmuş. Hikayedeki tüm boşluklar doldurulmuş Michael Myersın nasıl bu hale geldiğine ve neler yaşadığını güzel anlatmışlar. 1978 yapımının hemen hemen aynısıydı ancak boşluklar doldurularak gayet iyi olmuş. Sanırım boynuz kulağı geçmiş diyebilirim.
1
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Güzel, daha detaylı ve daha da sağlam temeller üzerine kurulu bir remake olmuş. Senaryo temel olarak aynı. Bu Michael Myers daha da iyi olmuş çok daha iri yarı ve uzun boylu. Tek sıkıntısı kurbanların hiç ara vermeden ağlayıp çığlık atması çok sinir bozucu ve rahatsız edici oldu bir yerden sonra biraz aşırıya kaçılmış o konuda. Ben genel olarak başarılı buldum.
0
2 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Henüz 6 yaşındayken, bir Halloween (Cadılar Bayramı) gecesi ablasını öldürdüğü için akıl hastanesine kapatılan ve burada 15 yıl geçiren Michael Myers, 21 yaşına geldiğinde buradan kaçar ve Haddonfield'deki evine dönerek bu sefer küçük kız kardeşinin peşine düşer. Kardeşi ve arkadaşları, daha sonra yoluna azılı bir seri katil olarak devam edecek olan Michael'ın elinden kurtulabilecek midir?
1
3 yıldan fazla önce

Halloween filmini beğenenler

Halloween filmi hakkında ilgi çekici içerikler