Halloween 4 (Halloween 4: The Return of Michael Myers) (1988) afişi

Halloween 4 (1988)
Halloween 4: The Return of Michael Myers

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
88 dakika
Arcadia Yüksek güvenlikli hapishanede on yıl geçirdikten sonra, psikopat katil Michael Myers katatonik bir yere, Richmond ruh hastalıkları hastanesine transfer edilir. Fakat sürpriz bir biçimde tekrar kaçmayı başarır. Artık yegane hedefi olan, ailenin yaşayan tek üyesini, yeğeni Jamie Lloyd’u öldürmeye hazırdır. Küçük kız, onaltı kişiyi öldüren ve sonunda kendi doktoru Loomis tarafından yakalanan Michael’in yokluğuna alışmış, normal hayatına geri dönmüştür. Şimdi doktor Loomise düşen rol psikopat katili bir kez daha ve son kez durdurmaya çalışmak olacaktır.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

blackclaw profil resmi
blackclaw
Halloween serisi izleyebileceğiniz en iyi korku filmi serisidir. Neden mi? Çünkü devam filmlerinde olaylar birbiriyle bağlantılıdır. Ayrıca katilin gerçek bir amacı vardır ve diğer korku filmlerindeki karakterler gibi boğulmamıştır, yanmamıştır, deri hastalığıyla doğmamıştır sadece içine şeytan girmiş ve şeytan onu ölümsüz yapmıştır. Müziği zaten efsanedir.
1
2 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Harika harika harika bir dönüş. Neredeyse ilk filminden bile güzeldi. Heleki finali ağzım açık kaldı resmen. 3. filmi ben bu seriden saymıyorum zaten olaylarla hiçbir alakası yok sadece ismini kullanmış. Dolayısıyla ona hiç bulaşmadan izleyin direkt bunu derim.
1
2 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Muhteşem bir dönüş filmi olmuş izleyin...
1
2 yıldan fazla önce

Halloween 4: The Return of Michael Myers filmini beğenenler

Halloween 4: The Return of Michael Myers filmini içeren raflar

Halloween 4: The Return of Michael Myers filmi hakkında ilgi çekici içerikler