Halloween 7 - Korku bayrami (Halloween H20: 20 Years Later) (1998)

Halloween 7 - Korku bayrami (1998)Halloween H20: 20 Years Later

Puan 6.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
86 dakika
10
2
44
1
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Son bir kaç filmde seri düşüşe geçmişti ama bununla biraz daha toparlanmış. Ama bu finalden sonra tekrar nasıl gelecek bakalım Mike :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Serinin güzel bir bölümü olmuş. Bi katil bu kadar mı cool olur ? öldürmek için hiç acele etmiyo:D adamın bir kere bile koştuğunu görmedim en fazla hızlı yürüyor. Muhteşemsin Michael Myers :D
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Güzel bir final bölmü olmuş. Genel olarak beğendiğim bir bölüm oldu. Yeni versiyonlarını izlemek için sabırsızlanıyorum ve doyamıyorum bu seriye ve Michael Myers'a.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Kardeşi Michael Myers'ın kendisine saldırması ve hayatını kabusa çevirmesinin ardından Laurie Strode ismini değiştirerek Kaliforniya'ya taşınmıştır. Özel bir okulda müdür olan ve hayatına Katie olara devam eden Laurie kabuslarında hala Michael'ı görmektedir. Sıkıntılarını alkoll gidermeye çalışan Laurie'nın bir başka sorunu ise ergenliğin doruklarındaki oğlu John'dur.
John, annesini takip eden piskopat katilin artık öldüğüne inanmaktadır. Okuldaki gençlerin verdiği Cadılar Bayramı partisine gitmeyi kafasına koyan John annesinin endişelerini göz ardı eder. Parti sırasında öğrencilerden bazıları kaybolur. Bunun üzerine Laurie kaçmamaya ve Myers ile 20 yıllık hesabını kapatmaya karar verir...
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce