Halloween II (1981)

Halloween II (1981)

Puan 7.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
92 dakika
24
0
64
8
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İlk filmden daha çok beğendim açıkcası. Genelde bu türdeki filmlerde seri ilerledikçe kalite düşer. Ama klasik üç yıl sonra beş yıl sonra tekrar olayların canlanması yerine direk olay gecesinden devam etmeleri çok hoşuma gitti. Bir dizinin yeni bölümüne geçmek gibi bir his verdi. Ayrıca direk olayın içinde başladığı için gelişme kısmındaki sıkıcılık da yoktu filmde. Türünün güzel örneklerinden bakalım seri nasıl devam edecek. 7,5/10
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Başarılı bir devam filmi olmuş ama yine de John Carpenter' ın yokluu hissediliyor. Uçuk ve altı boş sahne sayısı biraz daha artmış ama yine de o geriliminden bir şey kaybetmemiş. Ben beğendim.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
halloween 2’de Micheal Myers, bir zamanlar sıradan bir ev iken, içindeki bitmeyen öldürme tutkusunun uyanışıyla her köşesini kana buladığı doğduğu o yere geri dönme fırsatını buluyor. Myers’ın ruhunu ele geçiren şeytan bir yerlerde sinsice gizlenmekte iken yeniden doğuşunun sırrını öğrenmek üzere olan bir grup masum genç, amansız bir kelle avının canlı hedefleri olacaklarından haberdar değildir.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce