Happy End (2011) afişi

Happy End (2011)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İsveç
Süresi
97 dakika

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

aysu profil resmi
aysu
İnsan bazen anormallikleri hayatı içerisinde öyle normalleşmiştir ki mutsuzluğun içerisinde farkında olmadan kendi kendini tutsak eder. Bir başka şekilde yaşamaktan korkar ki onu kurtaracak tek şey aslında kendisidir. Aynı şekilde değişimden korktuğumuz için mutluluğu göz göre göre kaçırmak gibi. Film beni bu noktada yakaladı. Bize ancak bir şeyleri değiştirme cesareti gösterirsek mutlu sonu hak edeceğimiz mesajını veren bir kendine dönüş filmi :)
2
neredeyse 2 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben

güçlü kadınlar ile güçsüz erkeklerin paylaştığı, mantığın yok olduğu bir dünya yaratmışlar "bir insan kendi hayatında ne kadar saçmalayabilir" belgeseli niyetine, zannetmiştim filmin başlarında.
ama sonraları, hayata karşı nasıl durmaları gerektiğini bilemeyen güçsüz insanlar aracılığıyla "kimse mükemmel değildir" diyen bir filme dönüştü.
yaşananlar ve tavırlar ile insanın kendine dair körlüğünü ve dışarıdan bakan üçüncü gözün doğruluğunu çok güzel anlatmış bence. kimi zaman "saçmalıyorlar ama" dedirtse de bence başarılı bir üçüncü sayfa filmi olmuş
0
2 yıldan fazla önce

Happy End filmini beğenenler

Happy End filmini içeren raflar

Happy End filmi hakkında ilgi çekici içerikler