Mutlu Son (Happy End) (2017)

Mutlu Son (2017)Happy End

Puan 7.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
Fransızca
Ülke
Fransa
Süre
107 dakika
17
4
46
41
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Yine şahsına münhasır sinema görüşüyle pek çok şeyi eleştiren, didikleyen bir Haneke filmi. Yine taviz vermemiş yani kendinden sonu sarsıcı..
error_outline
8 ay önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Güzel bir film kesinlikle kötü değil ama Haneke olunca insan çok daha fazlasını bekliyor.
error_outline
8 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Haneke'ciğim sanki son filmin diğer filmlere göre geride kalmış gibi geldi. Anlatmak istedikleri her zaman ki çizgi de ama çok kalabalık ve dağınık bir o kadar sıkıştırılmış gibi hissettim. Kötü bir film değil ama Haneke diyince beklenti ister istemez uçuyor.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Ah Haneke ah, beni çok zor durumda bıraktın. Resmen bu filmi sinemada izlemek için özel zaman ayırdım ve maalesef beklediğimi bulamadım. Durağanlığı ile ilgili hiçbir problemim yok ama konu çok dağınıktı. Her şeyden azar azar koyulmuş ve hiçbiri tam doyurmuyor. Hele ki, Haneke deyince en durağan sahnede bile bir gerilim hissedersiniz ya, işte en önemli eksiklik buydu. Bittiğinde midemde bir yanma hissetmek istedim ama olmadı. Belki de söz konusu Haneke olmasaydı, begenebileceğim bir film olabilirdi. Beklenti arşa çıkınca, düşüş de böyle acı oluyor. İzleyince ne demek istediğimi anlayacaksınız.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce