Daima mutlu (Happy-Go-Lucky) (2008)

Daima mutlu (2008)Happy-Go-Lucky

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Gerçekçi, Komik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
118 dakika
20
1
48
39
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Poppy'in mutluluğundan hepimize lazım. Bunu söylemek kolay olsa da göründüğü gibi değil. Kimine sorunlu bu kız yahu gibi görünse de kendisini gerçekleştirip kurtarmayı başarmış. Her şeyden önce kendisini mutlu etmekten başlamış ki insanları mutlu edebilmek derdinde düşmüş. Aslında olması gereken bu. Bizler ise tam tersini yapıyoruz. Başkalarına tavsiye de bulunmayı, öyle böyle şöyle yap diye öğretmeye çalışıyoruz . Kendimize sıra gelince görmekten kaçıyoruz. Mutluluğu getirebileceğine inanıyorsan ilk önce kendin de başla..Teşekkürler Poppy. :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Boddah profil fotoğrafı
Boddah
Sally Hawkins bildiğin modern Pollyanna rolünde.Hep pozitif,hep güleç,alaycı.Bi ara diyosun insan hiç üzülmez mi.I-ııhhh yok,kadın galiba anasının karnından böyle çıkmış.Hani Kemal Sunal ın Gülen Adam filmi varya işte o hesap.Ha insan yadırgıyor mu; şahsen yadırgamadım,aksine suratımda sürekli bir tebessümle izledim filmi.

-spoiler-
Özellikle flamenko dersi sahneleri ve sürüş derslerinde koptuğum yerler oldu.
-spoiler-

Sally Hawkins in performansı gayet iyi ama size tavsiyem Fingersmith adlı BBC yapımı iki bölümlük filmini de izlemeniz.Her iki filmi de izlediğinize pişman olmayacaksınız.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce