Lolipop (Hard Candy) (2005)

Lolipop (2005)Hard Candy

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
104 dakika
65
13
266
56
Rainbow profil resmi
Rainbow
Ele alınan konu itibariyle dikkat çekici buldum.
İrdelelediği noktalar, gönderilen mesajlar oldukça sert. Yer yer mantık hataları olsa da oyuncular hakkını vermişler. Toplumda herşeye rağmen mert gibi dolaşan şeref yoksunlarına cezaları bazen hükümetin yerine yürek yemiş insanlar kesiyor işte...İzle -izlettir .
error_outline
6 ay önce
Lioness profil resmi
Lioness
Derin çok derin bir film ;)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Kevlar profil resmi
Kevlar
Güzel film ama biraz ağır, hele ki bazı sahneleri herkes kaldıramaz. Sonda çalan müziği için bile izlenir. En çok etkilendiğim nokta güleryüzlü psikopat minik kızımız, rolünü çok iyi oynamış. Ağır ama etkileyici bir film. Tek mekanda geçiyor desem pek yanlış olmaz. Kısaca psikopat karakterleri seviyorsanız veya kötü insanların cezalandırılmasını görmek hoşunuza gidiyorsa izleyebilirsiniz. Küçük kız resmen Gone Girl'deki hanım ablamızın küçüklüğüydü yani. İzleyin.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
Böyle ağır bir konu çok hafif işlenmiş gibi görünse de 104 dakika anlamadan geçti diyebilirim. Daha çok oyunculuklardan olsa gerek film bi şekilde kendine odaklıyor seyirciyi. 'Hadi canım bunu da yapacak mı' derken birden 'az bile yaptığını' farkediyosunuz. Kendi olaya bakış açınızı da sorgulatacak bir film olmuş.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
İsmini bilmiyorum şu an ama kız Muhteşem oynamış :) leondaki Natalie portman dı sanırım ama gerçekten çok iyiydi ..
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Gerçekten çok sinir bozucu bir filmdi. Patrick Wilson ve Ellen Page harikaydılar.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Boddah profil resmi
Boddah
Açıkcası şimdiye kadar Ellen Page i ciddiye almış bir izlek değildim,kendisini sadece Başlangıç tan ve Juno dan biliyorum,her neyse bu filmde ki rolüyle dikkatimi çektiğini ve saygımı kazandığını söyleyebilirim.Bundan sonra kendisine daha fazla dikkat edip,fazlasıyla ciddiye almayı düşünüyorum.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce