Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2) (2011)

Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 2 (2011)Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Puan 8.7 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
130 dakika
1197
23
4697
72
Ned profil resmi
Ned
Kaç kere bitirdim bilmiyorum. Ben başladığımda Harry de 11 yaşındaydı ben de. Birlikte büyüdük. Her izlediğimde tekrar 11 yaşıma dönüp tekrar büyüyorum. Her bölümünü hep aynı heyecanla izliyorum. Harry Potter serisi bir efsanedir. Kitaplarını da okumanızı şiddetle öneririm. Film serisi aslında kitabın çok çok azı olmasına rağmen bu kadar mükemmel. Tekrar görüşeceğiz Harry. Always...
error_outline
7 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Serinin en etkileyici ikinci bölümü. Aksiyonundan finaline her şeyiyle insanı etkileyen. Yıllarca süren bir serüven. İyi ki çıktığı zamanda izleyenlerdenim.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
güzel bir seriydi.. her serisi ayrı ayrı güzeldi.. yalnız bu filmi çocukken izlemeyi çok isterdim, o tadı tatmayı çok isterdim.. tüm serilerin ortalamasını alırsam eğer seriye puanım : 8.0

error_outline
2 yıldan fazla önce
Astoria profil resmi
Astoria
Yapım ülkesi neden ABD görünüyor bilen var mı? Bütün HP serisi Rowling'in isteği üzerine tamamen İngiliz yapımı, İngiliz oyuncular, İngiliz yönetmenler falan değil mi?
error_outline
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Serinin en güzel filmlerinden biri olmuş belki de en iyisi. Bştan sona dolu dolu bir bölümdü. Filmin iki de kötü yanı var. 1.si tabiki serinin bitmşi olması 2.si ise o kadar güzel bir şekilde son kitap iki part yapılmış ki bir çok yapım bu taktiği uygulayıp son uyarlamaları gişe başarısı uğruna batırdı. Umarım bunu çok fazla uygulamaya devam etmezler çünkü bu kadar başarılısı pek çıkmıyor. 9/10 genel olarak da seri baştan sona çok başarılı.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Seri olarak nedense hala severek izlerim :) Çocukluğumda başlayan bir maceranın son bulması garip bir duyguydu. Güzeldi gerçekten final olarak.
error_outline
5 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Finale geldik sonunda. 8 filmlik seriye yakışan, süregelen bir aksiyona sahip ve finaliyle üzmeyen, mutlu eden bir film olmuş. Favori karakterlerimi az gösterseler de ve 3D izlediğimden o gereksiz dublaja maruz kalmış olsam da -ne eksik ne fazla- memnun olduğum bir final oldu. Bu arada 3D olarak zayıf bir seri. Normal izlense de olur. Pek bir fark yoktu açıkçası. Son olarak söylemezsem olmaz: "Harry, gözlerini gerçekten annesinden almış. (:"
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
muzi0606 profil resmi
muzi0606
Muhteşem son :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
her ne kadar gereksiz bir ekleme olsa da sonuçta Harry Potter dır.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
finale uygun bişey hazırlamışlar izlenebilir :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
Semraykut78 profil resmi
Semraykut78
.
error_outline
6 yıldan fazla önce
TAGUT profil resmi
TAGUT
İzlenir...
error_outline
7 yıldan fazla önce