Heidi (2015)

Heidi (2015)

Puan 7.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Huzur, Kült, Dram
Yönetmen
Dil
Afrikaans
Ülke
Almanya
Süre
111 dakika
36
0
82
18
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
2015 yapımı filminde Heidi rolünü canlandıran küçük kızımız içimizi ısıtmıştır. sempatik ve sıcaklığıyla tam bir aile filmi olmuştur. Alpler insanı çağırsa bile hepimiz şehirlere hapsolmuş bedenler olarak imrenerek izledik. İzleyin.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
sercandevran profil fotoğrafı
sercandevran
Çocukluğumdan beri bir filmden bu kadar etkilenmemiştim. Aldı götürdü beni. Saf sevgi alanına bir çocuğun dünyasından tanık olabileceğiniz, mucizenin, sevginin enerjisinin içinize işleyeceği bir film :) Günlerce devam etse film keyifle izlerdim :) sanırım animesine başlıycam kesmedi :D ayriyetten senin o grosvater diyen ağzını yerim :D bir çocuk bu kadar tatlı olabilir.ancak:)
error_outline
5 yıldan fazla önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Aşırı derece mutluluk içeriyor. :) koca animeyi 2 saatlik filme sığdırmışlar. Olmamış mı ? olmuş. Bruno Ganz ile muhteşem olmuş.
error_outline
5 yıldan fazla önce
LagerthaLothbrok profil fotoğrafı
LagerthaLothbrok
Heidi'nin köpeği Joseph'in olmaması büyük bir eksiklik olmuş. Çocuk oyuncular çok başarılıydı. Aileyle izlenilesi, tatlı bir filmdi.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Ba-yıl-dım. Bruno Ganz yine muhteşem bir performans sergilemiş. Çocuk oyuncularda harikaydı. Karakterler için seçilen oyuncular cuk diye oturmuş. Çok keyif aldım. Duygusallığı ön planda olsada eğlenceli yanlarıda vardı. Sizi sıkmadan kendisini izlettirecek başarılı bir yapım olmuş. Her yaştan izleyice hitap ediyor. Keyifle izlemelik.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
hivron profil fotoğrafı
hivron
yahu bu yaşta bu filme ağlanır mı be :/,, manzara harika heidinin gülüşü harika ..
error_outline
6 yıldan fazla önce
KlaketKafa profil fotoğrafı
KlaketKafa
"Haaydi haaydii" şarkısıyla bile ruhumuza neşe saçan Heidi'den eser yok şimdi! diye arabesk bir giriş yapayım =P Film dram filmi, bi' kere bu konuda anlaşalım! Öyle "çocuğunun, yeğeninin elinden tut götür"lük bir film değil bence. Benim bile bu yaşımda bildiğin içim buruldu. Fakat filmde hiç mi neşeli sahne yok? derseniz de tabii ki var, Heidi'den bahsediyoruz dostum! derim size =) Gülümsemesi yeter bir oyuncu seçmişler Heidi rolü için ve harika bir seçim olmuş! Alp Dede'yi canlandıran aktörün oyunculuğuna da bayıldım. Alp demişken film boyunca Alp'lerin o mükemmel havasını solumuş kadar oluyorsunuz, öyle güzel çekimler var yanii. Sonuç olarak güzel film, izleyin derim. Olala ihi olala hihi *.*
error_outline
6 yıldan fazla önce