Hellboy 2 - Altin ordu (Hellboy II: The Golden Army) (2008)

Hellboy 2 - Altin ordu (2008)Hellboy II: The Golden Army

Puan 6.8 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
120 dakika
170
7
935
52
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
En az ilk film kadar beğendiğim ve sıkıldıkça izlediğim harika bir devam filmi.
error_outline
2 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Keyifli vakit geçirten bir film ama ben daha karanlık bir Hellboy bekliyordum artık. Keşke animasyonlarla aynı kaderi paylaşmasaydı ve yeniden uyarlama yerine daha karanlık br 3. film çekilseydi aynı oyuncularla. Yeni uyarlamayı da izleyince belki beğenirim ama 2. filmde kalınca yarım kalmış hissi uyandırıyor seri.
error_outline
3 yıldan fazla önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
spoiler sayılabilir-------------> ilk sahnesinden sonuna kadar dikkatimi diri tutmayı başardı. başarılı bir hikaye üzerine kaliteli senaryo ve yönetmenlik.
prens nuada' anlamlı ve düşündürücüydü. krauss karakteri iyi oturtulmuş. karakter analizleri olumlu. motivasyona gerekli önem ve ekran süresi verilmiş. önceki filmden farklı olarak orman tanrısı sahnesi bile filmi izlemek için mantıklı sebep. karakteri, fiziksel özellikleri, zaafları, kısaca hellboy iyi anlatılmış. ayarında bir film yok.
tek sıkıntım altın ordu ile savaş sahnesinde hellboy ve krauss karakterine odaklanmış olması. diğer iki karakter çay molası vermiş gibi. yılında çekilen iron man ve batman2' ye nazaran daha az popülerliği olsa da hiçte aşağı kalır yanı yok.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İlki gibi yine çok başarılı bir film. Hatta daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Komedi ve aksiyon unsurları daha iyi işlenmiş ve 4 yılda grafikler ciddi ölçüde gelişmiş. Ayrıca içindeki hafif melankolik karanlık kısım da iyi korunmuş ve bazı sahnelerde içinizi bile sızlatıyor.
error_outline
6 yıldan fazla önce
battaltemet profil fotoğrafı
battaltemet
fantastik dünyasının en iyi filmlerindendir tereddüt etmeden izleyin derim
error_outline
neredeyse 8 yıl önce