Hesher (2010) afişi

Hesher (2010)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
106 dakika
cinemarty Tam bir yalnız ve kaybeden olan Hesher, içinde yaşadığı dünyadan ve çevresini saran insanlardan nefret eden bir adamdır. Anrşik yönü yadsınamaz olan Hesher'a göre dünyayı içindekilerle birlikte kazana atıp, yaksanız yeridir. Yıkamayı reddettiği uzun saçları, kendi marifeti olan dövmeleri ve ağzından düşmeyen sigarasıyla kafası her daim güzel olan Hesher, karavanında kendi başına bir hayat sürüyor. Fakat yarattığı bu evren T.J. ile tanışıncaya kadar sürecektir. Filmin başrollerini Joseph Gordon-Levitt ve Natalie Portman paylaşırken yönetmenliğini ise senaryoda da ortak imzası olan Spencer Susser üstleniyor.

Yorumlar

Ucurtma profil resmi
Ucurtma
filmin özetini okuyarak izleyince hayal kırıklığı oluyor. hesherı çok seviyorsunuz ama filmde daha çok TJ ağırlıklı.bir ara film hesher odaklığından çıkıyor. adamın ismi film ismi ama çocuğu merkez yapmışlar. yine yine yeniden de benim için hesher harika bir pislik.
2 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
İnsanlar hayatı hep kendi gözleriyle görmek istedikleri gibi görürler. Tj ve babasının ki de böyle.. Ama bir insan olmadık bir anda hayatınıza hiç istemediğiniz bir şekilde müdahale eder. Küçük dokunuşlar ve görmeniz gereken şeyler sayesinde yeniden nefes almanızı sağlar. Hesher gibi..
2 yıldan fazla önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
bu şekilde yaşamak isterdim :)))... ne kadar vurdum duymaz olursan ol herkesin bir kalbi vardır... büyük annenin çaresizliğini dile getirdiği sahnede elemanın gözyaşları çok etkileyiciydi... kısacası sevdim...
3 yıldan fazla önce

Hesher filmini beğenenler

Hesher filmi hakkında ilgi çekici içerikler