Saklambaç (Hide and Seek) (2005) afişi

Saklambaç (2005)
Hide and Seek

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Korkutan
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
101 dakika
starch Doktor David Callaway, karısının trajik ölümünün ardından, henüz taze bir dul olarak umutsuzca, 9 yaşındaki kızı Emily ile yeniden iletişim kurmaya çalışmaktadır. David’in eski öğrencilerinden biri olan Dr Katherine Carson ile aylar süren psikiyatrik tedavilerin ardından Emily, ciddi anlamda ilerleme kaydetmiş ve yaşamla arası düzelmiş görünür. David, New York’tan ayrılmaya karar verip, daha küçük bir kasabaya yerleşerek kızı ile yakın bir ilişki içinde yaşamını sürdürmek ister. Ancak Emily’nin, fantastik ve ürkütücü bir hayal aleminde Charlie adında bir arkadaş yaratması ile işler karışmaya ve kötüye gitmeye başlayacaktır. Bu hayali arkadaş hem zaman zaman tehlikeli oyunlar oynamakta hem de bazen oldukça gerçek gibi görünmektedir.

Yorumlar

eskon profil resmi
eskon
Korku sinemasına ve 'sürprizli son'larla yeni tanışanlar için çok iyi bir film olacaktır ancak tecrübeli sinema seyircisi için yeni bir şeyler vaad etmeyen bir yapım.
1 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Başlarda güzel atmosferi ve konunun güzel ve gerilimli ilerleyişi oldukça başarılıydı ancak finali isteneni veremedi bence. Şaşırtacağım derken bana göre biraz saçmlanmış birkaç yerde ciddi mantık hataları göze çarpıyor. Ya da bu tür şaşırtıcılıkta o kadar film izledim ki yeterince vurucu ve etkileyici gelmedi. Yine de izlemeye değer bir gerilim.
2 yıl önce
patlican profil resmi
patlican
Hayir hayr keskessinnlikle vakit kaybiii. Demedi ddemesinyn :/
neredeyse 3 yıl önce
yigidoo profil resmi
yigidoo
filmin sonuna kadar sürüklüyor ve son anda ters köşee. muhteşemler arasında
neredeyse 3 yıl önce
SihirliEnerji profil resmi
SihirliEnerji
ters köşe filmleri severim :)
3 yıl önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
Gerilim severler kaçırmasın..çok iyidir
3 yıl önce

Hide and Seek filmini beğenenler

Hide and Seek filmini içeren raflar

Hide and Seek filmi hakkında ilgi çekici içerikler