Hitman: Ajan 47 (Hitman: Agent 47) (2015) afişi

Hitman: Ajan 47 (2015)
Hitman: Agent 47

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Aksiyon, Suç
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
96 dakika
frameby Yönetmenliğini Aleksander Bach'ın üstlendiği yapım, 2007'de çekilen “Hitman” filminin ‘reboot'u olarak hayata geçiriyor. Ajan 47 (Timothy Olyphant) profesyonel bir tetikçi olmak için eğitilmiştir ve en güçlü silahları agresif yapısı ve işindeki kararlılığıdır. Bu kez Ajan 47 tuzağa düşürülmüştür ve Doğu Avrupa’da kendisini oyundışı bırakmak isteyenleri ve bunun sebeplerini ararken Interpol ve Rus ordusu da 47’nin peşindedir.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Film oyundan uyarlanmaya çalışılmış ama anladığımız kadarıyla oyunla alakası yokmuş. Oyunu oynamadım ama yorumlar öyle, film gelecek olursak sahneleri çok yapmacık olmuş. Gerçekten çok uzakta
0
5 ay önce
mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir-----> filmin adı hitman:ajan 47 olsa da filmin odaklandığı karakter katia. ayrıca cast ta rubert 14.sırada. diana 1. sırada. ilginç. cast sıralamasına nasıl karar verildi acaba?
hareketli sahneyle yapılan giriş başarılı. geri kalan da ise sorunlar var. öncelikle elçilikteki sahne. memur koca silahı sorgu odasına getiriyor. masa başı görevlisi sonuçta görmemiş, zaten silahın özelliklerini kitaptan okur gibi söyleyince anlaşıldı görmediği. silahı getirdin anladık, kurşunu niye getiriyon arkadaş. neye lazım kurşun.bu sahneyi yaparken hiç düşünmemişler? öyle silahı kim taşır acaba. bakkal mı? öyle memuru bırak görevden almayı vatandaşlıktan çıkarsalar yeridir.
o audi, tavanı, çamurluğu, bagajı orda bırakır gider. öyle güç var arabada. aynı sahnede o ipleri atan adamlar ne zaman geldi ki oraya, 2 sn ye de yapılan organizasyonun bu kadar iyi olması da dikkat çekici. sanki 47nin oradan geçeceğini biliyormuş, önceden hazırlanmış gibi.
john'un öve öve bitiremediği işkence iğnesinin ikincisini yapamıyorsun. neden? ölür adam yahu diyor teknisyen. john o iğne konusunda dolduruşa gelmişsin. 10 sn etkili anca. o iğneyi yapınca her şeyi anlatan adamda sorun var gibi gözüyor.
filmi iyi yapanlar ise az. ilkine nazaran dövüş daha az olsa da aksiyon sahneleri fazla. hikayesi şaşırtıcı senaryo berbat. rubert in oyunculuğunu beğendim. adam duygusuz olduğunu resmen yüzünden okuttu bizlere. diğerleri normaldi bence.
neyse bu olumsuzlukları saymazsak beğendim diyebilirim. fakat ilk filme yetişebileceğini düşünmüyorum. planları kesinlikle bundan iyiydi. ilk filminde hataları olmuştur ama verdiği zevk sayesinde görmezden gelebiliyordun. bundan aynı tadı almadığım belli. rubert in suçu yok. sorun yapım yönetmen ve senaryo kısmında. hiç mi vurucu sahne/replik olmaz bir filmde.
0
1 yıl önce
Dragovich32 profil resmi
Dragovich32
Hitman oyunlarını severek oynamış birisi olarak hiç beğenmediğim bomboş film. Başrol hiç olmamış oyunculuklar iyi değil. Orjinaline bişeyler ekleyebilirsin beğenmediğin kötü olduğunu düşündüğün
şeyleri çıkarabilirsin ama uzaktan yakından alakası olmayan bi film çekersen ortaya ne olduğu belirsiz bişey çıkarırsın. Anlamadığım taraf bu kadar çok oynanmış ve hayranı olan bi oyunu nasıl uyarlayamadıklarıdır.
0
neredeyse 2 yıl önce
SymphonY profil resmi
SymphonY
1
neredeyse 2 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
ilk filmini daha çok beğenmiştim bu tipi pek beğenmedim, yine aksiyon dozundaydı ama fazlaca o kadar da değil diye içimden geçirdim desem düşüncelerimi ifade etmeye yeterli olur sanırım.
2
neredeyse 2 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Homeland'dan Peter Quinn'in başrolde olduğu (elemana aksiyon gidiyo ama kellik gitmemiş) bol aksiyonlu idare eder bi yapım ...
1
neredeyse 2 yıl önce
untildawn profil resmi
untildawn
Gayet başarılı bir film olmuş, oyun uyarlaması söz konusuyken şunu da belirteyim, Assasins Creed filmi bile bu kadar güzel olmayacak gibime geliyor.
0
2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Hitman oyununu hiç oynamadım ve konuya ne kadar sadık kalınmış bilmiyorum ama genetiği değiştirilmiş insanların filmde terminatör gibi dolanması filme olan ilgimi zaman zaman azalttı ancak ajan 47 nin tavırları oyunculuğu güzeldi kendine hayran bıraktı ve aksiyonu güzel bir film izlenileblir.
1
2 yıl önce
Artemisia profil resmi
Artemisia
Bu film icin beklentimin altında kaldı diyemicem hatta tam beklediğim gibi çıktı. İlk filmi başarılıydı o yüzden ikincisi ancak onun gölgesinde kalabilmiş, çoğu iyi filmim devam çekimlerinde olduğu gibi. Bir kere filmin hikayesinin ajanlıkla alakası yok. Sadece aksiyon odaklı, ki o da pek yapılamamış. Müzikler sahneleri vurgulayamamış çoğu yerde sönük kalmış. Hikayede kopukluklar çok, her şey alelacele yapılmış gibi, olaylar birden olup bitiveriyor, neden ne zaman vs bello değil bir bakıyorsunuz aksiyon başlamış bitmiş. Bunların dışında, Ajan47 yani Hitman, bir ajandan çok, bir mutanta benziyor. Birkaç süper gücü var ama onlar bile adama yeterli değil. Wolwerine'den çalıntı 1 2 sahne de gözüme çarptı. Aksiyon filmi olarak 'öylesine' izlenebilir, ama sadece o kadar.
0
2 yıl önce
enesdalyan profil resmi
enesdalyan
Genel itibariyle, aksiyonu yerinde idi ama fazla hızlı işlenmiş film, yani hemen her şey oldu bitti ye geldi, bir bakmışım film bitmiş. oyunculuklarda başarılı sayılırdı, anlayacağınız daha iyileri var ama izlenmeyecek düzeyde de değil.
0
2 yıl önce
Agent47 profil resmi
Agent47
tarafsız bir yorum yapabileceğimi sanmıyorum :D filmi beğendim ben. aksiyon yerine sanat filmi olsa yine beğenirdim ben. ama işte zayıf kalmış biraz, o bariz belli. daha iyi olabilirmiş. devamı gelecektir muhtemelen. toparlarlar umarım.
0
2 yıl önce
Poker profil resmi
Poker
Yani işte diyebeleceğiiz tarzda bir film. Bir önceki Hitman filminden daha güzel bir havaya sahipti ama bayat bir aksiyondu. Filmin ortalarında sıkıldığımı itiraf etmeliyim. Senaryo vasattı ama filmi kurtaran öğe aksiyon sahneleri. Ama dediğim gibi bayat bir aksiyon. Puanım 10/5,5.
0
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Maalesef beklentimin çok altında kaldı. Aksiyon düzeyi idare ederdi ama o oyundaki gerilim ve heyecan dozunu göremedim. Seçilen oyuncu performans olarak yeterli olmuş olsa da maalesef tip olarak olmamış. Müzikler de olmamıştı. Şöyle biraz daha ayakları yere basan sert ve hareketli müzikler daha iyi olurmuş. Fkat hakkını belirtmeliyim ki senaryo olarak eskisine göre daha başarılı ve oyuna daha da sadık kalınmış. Kısacası 2007 yapımı filme göre daha iyi ama maalesef yeterli değil. Sinemaya gittiğime pişman oldum. İnternete düştüğünde izlemek daha mantıklı bir seçim olur.
2
2 yıldan fazla önce
BuseY. profil resmi
BuseY.
Biz oyunu kimseye kendimizi fark ettirmemeye çalışarak, gizlenerek oynardık bu filmde çatışmalara bodoslama atlanmış hep. Yeni oyuncunun da sadece yanaklarının çukurluğu benziyor ajan 47'ye, onun dışında oyuncuyu beğenmedim. Aksiyon güzel gibi görünüyor. Fragmanı izlemeden önce büyük heyecan içindeydim ama hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.
1
2 yıldan fazla önce

Hitman: Agent 47 filmini beğenenler

Hitman: Agent 47 filmini içeren raflar

Hitman: Agent 47 filmi hakkında ilgi çekici içerikler