Boynuzlar (Horns) (2013)

Boynuzlar (2013)Horns

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Fantastik, Dram
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
120 dakika
57
24
251
83
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Bence çok güzel bir hikaye çoook fazla eksikle anlatılmış. O kadar çok kopukluk yaşadım ki filmi izlerken. Keşke biraz daha özenerek çok daha iyi bir film ortaya koysalardı. Yine de izlenebilir.
error_outline
5 yıldan fazla önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Kitabı resmen tek solukta okunacak bir yapım. İnsanı farklı duyguları farklı dozajlarda tattırıyor. Ama film gelmiş o güzelim hikayeyi almış içini bi güzel sıvazlamış. Ne karakterler kitaptaki gibi nede kilit yerlerde ki kurgu. Filmi zaten sardırarak izledim ve o bana yetti. Hikayenin tam aydınlandığı noktaları öyle bi tasfir etmişler ki bütün büyüsü bozulmuş. Geriye saçma sapan fantastik korku karışımı bir film kalmış. Bende filmi es geçin izlemeyin. Kitabı okumanızı ise şiddetle tavsiye ederim.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Kaanbasegmez profil fotoğrafı
Kaanbasegmez
Vasatın bir tık üstü bir film. Bazı sahneler yer yer iyiyken konunun kırılma olucağı sahneler rezalet. Bir daha olsa izler miyim? İzlemem.
error_outline
6 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
öncelikle ilgi çekici bir konusu olduğunu söylemeliyim ,filmde güzeldi olaylar filan sıkılmadan izledim fakat çok fazla boşluk wardı filmde we bu filmi anlamsızlaştırıyor , konusunu ,danielin oyunculuğunu beğendim ama çok hatası we boşlukları wardı bu yüzden orta halli bir film olarak kaldı benim için . boş zamanlarda izleyin derim ..
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
kahraman84 profil fotoğrafı
kahraman84
Güzel bir filmdi. Bazı saçmalıkları olsa da zevk aldım izlerken.
error_outline
7 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil fotoğrafı
UnknownUser00
bence hiç bir şey olmamış. ne konuyu işleyebilmişler ne de oyuncular olmuş. KÖTÜ
error_outline
7 yıldan fazla önce
tunahant profil fotoğrafı
tunahant
Bu kadar ilgi çekici bir konu bu kadar vasat işlenebilirdi. 120 dakikamı boşa harcadığım için üzgünüm. Tam diyorsun ooo işler değişiyor olaylar başlıyor, bakıyorsun kısır bi olay örgüsü. hakikaten deymez.
error_outline
7 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil fotoğrafı
KARAGEYIK
Film yer yer iyi iş çıkarsa da birçok kiritik nokta da s.çıyor. Buna rağmen beğendim nedendir bilmiyorum. Daniel Radcliffe rolünü fena oynamamış hatta tipi bu rolle gittmiş bile denilebilir. Belki de bu yüzden hoşuma gitti bilemiyorum.
error_outline
neredeyse 8 yıl önce