Patrondan Kurtulma Sanati (Horrible Bosses) (2011)

Patrondan Kurtulma Sanati (2011)Horrible Bosses

Puan 7.2 (15 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Komik, Çerezlik, Absürt
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
106 dakika
214
22
833
116
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
Kadroya rağmen beğenemedim :) gereksiz bi kurgulama var gibiydi komik bulduğum yerlerde pek oldu sayılmaz ama zevkler tartışılır iyi seyirler :)
report_problem
1 yıldan fazla önce
.Simurg profil resmi
.Simurg
Öyle kahkahalara boğulmuyorsunuz ama eğlenceli bir konusu var. Çok beklentiye girmeden izlerseniz boş zamanınızı keyifli hale getirir. Colin Farrell'ı da başta tanıyamadım sonradan o olduğunu anladım o nasıl bir tip böyle
report_problem
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Fakat izlemeden önceki beklentimi çok da karşılamadı. Zaman geçirmelik bir film boş bir anınızda izleyebilirsiniz.
report_problem
4 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Kadro ve konu güzeldi. Güzel vakit geçirdim. Erkeklere daha çok hitap eden bir film diyebilirim. Teşekkürler PaRaNoYa7 ve diğer arkadaşlar..)
report_problem
4 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7 @starch  @burcst  @despi  @phoeniks 
Bilindik yüzler, içi dolu olmayan bir senaryo. Gülmek için izlerseniz hayal kırıklığı yaşarsınız ama eğlenceli bir film olduğu da gerçek. Jennifer Aniston filmin artısı. Keşke daha fazla sahnesi olsaymış filmde.

Eşlik eden @burcst @phoeniks @starch ve @desperate teşekkürler. :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
çok komik ve eğlenceliydii:))
report_problem
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
PAtronlarınnın eziyetlerinden bıkmış 3 arkadaş patronlarından kurtulmaya karar verirler.bir sürü yanlış anlaşılma o ve olaylar ve komedi...orj. dilde izleyin.çünkü bayağı küfürlü espriler Türkçede gümbürtüye gider..Jamie Foxx un kiraliık katil ismi süperdi : Adım mother fucker John..zenciler çift r , beyazlar tek r ile söyler :).. koptum yaaa..Jennifer Aniston dişçi rolünde.çalıştığı adama yaptıkları bir çok kişinin yerinde ben olsam dedirtcek cinsten..
report_problem
5 yıldan fazla önce