Otel (Hostel) (2005)

Otel (2005)Hostel

Puan 5.9 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
94 dakika
77
24
513
19
blackclaw profil fotoğrafı
blackclaw
slasher filmlerinin %80'ini izlemişimdir ama bu aralarından en mide bulandırıcı olanıydı. doğu avrupa'da gerçekten böyle olaylar yaşandığını okumuştum ne kadar doğrudur bilmem, belki de gidip görmek lazımdır.
error_outline
6 ay önce
trevor profil fotoğrafı
trevor
o son olmasaydı minik mantık hatalarına rağmen beğenecektim ama ah o son yok mu? yine de uzun zamandır bu kadar gerilmemiştim. sevdim.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
İzlediğimde ilkokul öğrencisi olduğumu düşünürsek ki bu sadece bir düşünce değil, oldukça etkilenmiştim. İzlenir be. Fena değildi.
error_outline
5 yıldan fazla önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Sağlam psikolojik - gerilim filmidir. Korku değildir. İnsana o çaresizliği çok derinden hissettiriyor. Bi ara kendimi kaptırıp daraldığım oldu filmde:)
Plastik makyaj olarak da çağ atlamışlardır. Saw IV 'den sonra en iyi makyaj bence bu filmdedir. Eli Roth genç ve çömez olmasına rağmen yetenekli olduğunu da kanıtlamıştır. Q. T desteğini de arkasına alarak tabi.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Senaryo olarak gayet orjinal ve insanı geren bir film. Oyunculuklar konusunda üst düzey bir şey beklemek yanlış olur. Her bünye filmdeki sahneleri kaldırmayabilir.
error_outline
6 yıldan fazla önce
digigirl profil fotoğrafı
digigirl
Tekrar tekrar izlediklerim arasındadır.Deavm filmleri biraz zorlama olmuştur ama türü seven zaten kaçırmaz izler. Eli Roth ismini ilk duyduğum ve dikkatimi çektiği (knock knock filminden sonra gözümden düştü ama) ,başarılı bir filmdir.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Hayvan gibi yaşayan mahlukların hayvan gibi mahluk(lar) tarafından katledilişini oldukça rahatsız edici bir şekilde anlatan bu film türün sevenlerinin kaçırmaması gereken bir yapım olmuş. İzlediim en iyi slasherlardan biriydi.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
serdarkurtul profil fotoğrafı
serdarkurtul
serinin en iyi filmi 2 ve 3. filmlerde ivme kaybediyor özellikle 3.film olmamış
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
slasher filmlerin içinde en kaliteli diyebileceğimiz filmdir. ben etkisinden kurtulamamıştım. bu arada slasher: İşkenceci filmi, insanların katledilmelerini ya da korkunç ölümlerini gösteren korku filmlerine denir.
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
cinemarty profil fotoğrafı
cinemarty
Eli Roth, korku filmleri alanında genç bir isim ve bu filmin yapımında Quentin Tarantino ve Takashi Miike ile beraber çalışmış.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce