Mumya evi (House of Wax) (2005)

Mumya evi (2005)House of Wax

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan, Fantastik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Avustralya
Süre
108 dakika
63
20
388
12
FairyTalee profil resmi
FairyTalee
konu olarak çok farklı bir korku filmiydi ve gayet başarılıydı. ben çok beğendim sonuna kadar heyacanla izlettiriyor kendini.
report_problem
3 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Standart amerikan korku filmi. Film bolca klişe içeriyor izlerken dikkat edin o yüzden. Bünyede hazımsızlık yapabilir. Konusu ise basit gençler ormana kampa giderler herkes sevişir. Tek 2 salak sevişmez onlarda gider seri katili bulur getirir hikaye başlar. Filmin tek tutulabilir yanı ise efektleri kıvamında vermişler yani. Ne çok aşırı vahşet olmuş nede çok basit olmış. Yani benim gözümde tek o taraftan başarılı.
report_problem
3 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Bence çok başarılı bir korku filmiydi. Gerçekten irkildiğim sahneler oldu. ÇOk korkunç değildi ama kendini hiç sıkmadan izlettirdi ve sonu da gayet güzel bağlandı. Oyunculuklar Paris Hilton sışında gayet iyiydi. Zaten yönetmende öyle çok önemli bir rol vermemiş kendisine. Zaten neden oyatmış orasını hiç anlamadım ne güzel ne de bir gram oyunculuk yeteneği var. Bak Elisha Cuthbert'e iki unsura da gayet uygun bir oyuncu olmuş. Bence korku severler mutlaka denemeli ama büyük beklentilerede girmemek gerek.
report_problem
4 yıldan fazla önce