Ejderhani Nasil Egitirsin 2 (How to Train Your Dragon 2) (2014)

Ejderhani Nasil Egitirsin 2 (2014)
How to Train Your Dragon 2

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
102 dakika
Noir Astrid, Snoutlout ve grubun geri kalani ejderha yarislarinda birbirleriyle yarisirken, ayrilmaz ikili yolculuklara cikiyor, bilinmeyen yerlere gidip yeni dunyalari kesfediyor. Maceralarindan biri onlari yuzlerce vahsi ejderhanin ve gizemli Ejderha Surucusu’nun yuvasi olan gizli bir buz magarasina surukluyor. Iki dost kendilerini barisi korumak icin bir savasin ortasinda buluyor.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
İlk filme göre biraz daha sönük geldi bana. Ama ilk film hatrına izlenir sanki. İzlerseniz izledikten sonra siz karar verirsiniz nasılsa :) Denemeye değer. Görsel efektler iyiydi.
1 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
en az ilki kadar güzel bir animasyon filmi.. ama ilkinde daha komik sahneler vardı..
neredeyse 3 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
GÖRSELLİK SÜPER Çizgiler bebeklerle, kuklalarla birbirine karışmış gibi. Renkler olağanüstü. Sahneler biraz daha yavaş olsaydı gözü çok daha az yorardı. Azıcık tempolu olmuş...Anime severler bu devam filmini kaçırmasın.
neredeyse 4 yıl önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
İlk film kadar etkileyici sahnelere sahip; aile etkisi ile de pekiştirilmiş bir yapım. İzlemeden geçmeyin.
neredeyse 4 yıl önce
StarDust profil resmi
StarDust
çok güzel bir devam filmiydi. hatta birincisinden daha doyurucuydu. konu genişlemiş ve kendi içinde tarih oluşturmuş. savaş sahnelerinde de oldukça emek vardı. uçuş sahneleri ise gerçekten izlemeye değerdi. bir animasyon için hem eğlenceli hem de etkileyiciydi. tavsiye edilir..
4 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk film gibi bu filmde iyiydi güzel bir devam filmi olmuş görsel efektler gerçekten üst düzeydi bu kadar yüksek puan almasının en önemli nedeni bu bence :)
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk filme olduğu gibi buna da bayılmadım. Imdb puanı o kadar yüksek ki animasyon filmlere göre çok aşırı şyler bekliyor insan. İlk filmin biraz daha altında olduğunu düşünüyorum. Hoş bir animasyon filmi ama pek de hakettiği puan değil bu bence.
4 yıldan fazla önce

How to Train Your Dragon 2 filmini beğenenler

How to Train Your Dragon 2 filmini içeren raflar

How to Train Your Dragon 2 filmi hakkında ilgi çekici içerikler