Ördek Howard (Howard the Duck) (1986)

Ördek Howard (1986)
Howard the Duck

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
110 dakika
KerseL İnsansı bir ördek... Hem de daha önce hiç de görmediğimiz türden... Howard the Duck, dünyadaki uzaylı istilasını durdurmak üzere yaşadığı gezegenden dünyaya gitmek durumunda kalır. Artık dünyada bulunma nedeni ve tek çaresi insanlara yardım etmek ve bu korkunç istilayı durdurmaktır.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk saatinde fena bir film olmadığı izlenimi verse de ardından her sahnede kalitesi gittikçe düşüyor ve finalde dibe vurmuş. Tabi yıl eski teknoloji falan ama o yıllarda yapılmış çok kaliteli şeyler de olduğu için bu pek de bahane denemez. orta şekerin altında bir film ama çok berbat da diyemem. Benim düşüncem temelinde güzel konusunu olduğu daha doğrusu karakterin hikayesi olarak. Önümüzdeki yıllarda yeniden düzenlenmiş iyi bir senaryoyla tekrar çekimiyle daha eğlenceli bir hal alabilir. 4/10
3 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Enteresan bir uzaylısı olan ve Karanlıklar Lordu olarak ne yediği belirsiz bir şeyi gözler önüne seren "Eh işte" dediğim bir filmdi. Diyaloglar fena değildi. Onun dışında yılını da göz önüne alırsak boş bir zamanınızda merak ederseniz izleyin diyebileceğim bir film.
3 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Bilim kurgu,aksiyon,komedi,macera ve Ördek Howard , zamanına göre oldukça eğlenceli ve komik bi film ...

Oyuncu kadrosunda, The Shawshank Redemption'dan Tim Robbins, Beetlejuice'den Jeffrey Jones ve Back to the Future'dan Lea Thompson var.
3 yıl önce
CANERAHMET profil resmi
CANERAHMET
86 yapımı olduğunu da düşünerek fena olmayan film gerçi uzaydan getire getire bir ördeği getirmek kimin fikriyse artık
4 yıldan fazla önce

Howard the Duck filmini beğenenler

Howard the Duck filmini içeren raflar

Howard the Duck filmi hakkında ilgi çekici içerikler