Açlik (Hunger) (2008)

Açlik (2008)
Hunger

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İrlanda
Süresi
96 dakika
tugced profil resmi
tugced
Son sahneler...izlemesi zor bi film ortadayım.
1 yıldan fazla önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
Fassbender'dan ötürü başına oturup hayran hayran izlediğim bir film oldu. Sinema dilinde nasıl söylenir,hangi terimler kullanılır bilmem ama görüntü ve ses kullanımına hayran kaldım. Küçük detayların büyüteçle gösterilmesinin yanında görüntülerin ruh haline göre yansıtılmasını da çok beğendim. Ne yalan söyliyim adrien brody'i aradı gözlerim :) ona yakışır bir tema vardı filmde. Tek eksiği Brody olan bir filmdi benim için.
3 yıl önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Steve McQueen anlamak güç bişey olsa gerek yine kendini bilmez kült filmden anlamayan arkadaşlar konuşmuş burda gerçi zihniyet değişmiyo genelde aynı..Filme gelecek olursak enlerim arasında yer alır çok farklıdır politik göndermeler özellıkle sıkıldığınız ama filmin en onemli sahnelerinden biridir hunger bir başyapıttır..
neredeyse 4 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Niye izledim ben de bilmiyorum!
4 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Filme Kötü demek çok mümkün değil ancak Gereksiz yere uzatılmış bir çok sahne ile biraz sündürülmüş bir film izlenimi uyandırdı bende. Ben çok sevmedim ama film kötüydü demeye de pek dilim varmıyor.
4 yıldan fazla önce
eness profil resmi
eness
film sürükleyici birde gerçek hikayeden alındığını düşünürsek izleneceklere ekleyiniz
neredeyse 5 yıl önce
KoreAskeri profil resmi
KoreAskeri
Adalet mi? Nerede? İnsan kendisi ile düşünceleri arasında sıkışmasıdır bence bu film. Rakı masasının o dandik ve uzak durulması gereken siyasetinden çok daha gerçek ve vurucu. Hayatta böyle şeyler de var.dı. Her filme bir soru ile başlamak gerekirse insan gerçekte iyi midir diyeyim.
5 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Bu Yıl En İyi Film Ödülü sahibi 12 Years a Slave filminin yönetmeni Steve McQueen'in ilk uzun metrajı. İzlemeyen kalmasın
neredeyse 6 yıl önce