Aç Kalpler (Hungry Hearts) (2014) afişi

Aç Kalpler (2014)
Hungry Hearts

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İtalya
Süresi
109 dakika
Mine.Ce Jude ve Mina, New York City'deki bir restoranda şans eseri karşılaşıp ilk görüşte birbirlerine aşık olan bir çifttir. İlişkilerinin bundan sonraki aşamaları da fazlasıyla hızlı bir şekilde gerçekleşir. Çok kısa bir süre içerisinde evlenen çift heyecanla ilk bebeklerinin doğumunu beklemeye koyulur. Mina hamileliğinin ilk aşamalarında bir medyuma gider ve medyum bebeğinin paranormal güçlere sahip özel bir çocuk olacağını söyler. Duyduklarının etkisinden kurtulamayan Mina, bebeğinin doğumuyla iyiden iyiye tuhaflaşmaya başlar. Çocuğu yetiştirme yöntemleri konusunda anlaşamayan çifti zorlu günler beklemektedir.

Yorumlar

aysu profil resmi
aysu
neredeyse 2 yıl önce
seroz4 profil resmi
seroz4
Şuan ismini hatırlamıyorum ama kuzey avrupada bir anne oğluna sadece pişmemiş vegan yiyecekleri yedirdiği için hükemetle mahkemelik olmuştu. Devlet çocuk yaşıtlarına göre gelişemediğini çok küçük kaldığını ve beslenemediği için anneden almaya çalışıyordu. Sanki onun konusu üzerinde biraz değişiklik yapılarak yapılmış bir film olmuş.
neredeyse 2 yıl önce
sinefilzeyn profil resmi
sinefilzeyn
Depresif bir hayat hikayesi, kadın karakter fazlaca depresif ve kendi hayat anlayışını( veganlık) yeni doğmuş oğluna empoze etmeye kalkışınca tam bir trajedi yaşanıyor.
2 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
Yönetmenin üslubu pek hoşuma gitmese de, dehşet veren ibretlik hikaye.
neredeyse 3 yıl önce

Hungry Hearts filmini beğenenler

Hungry Hearts filmini içeren raflar

Hungry Hearts filmi hakkında ilgi çekici içerikler