Hunt for the Wilderpeople (2016)

Hunt for the Wilderpeople (2016)

Puan Like 8.2 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Absürt, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
Yeni Zelanda
Süresi
101 dakika
mrtks89 Kimsesiz ve biraz da sorunlu bir çocuk olan Ricky Baker, Yeni Zelanda ormanında yaşayan Hector ve Bella isimlerindeki bir çift tarafından evlat edinilir. İlk başlarda memnun olmasada zamanla yeni evine alışmaya başlayan Ricky, Çocuk Esirgeme Kurumu'nun kendisini aileden geri alacağını öğrendiği zaman evden kaçarak uçsuz bucaksız ve muhteşem doğal güzellikleri barındıran Yeni Zelanda ormanlarının içine doğru bir maceraya atılır. Bir süre sonra Hector'da ona eşlik eder, bu macera ve komediyi birlikte yaşarlar.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
"Keyifli" bir film... Büyük beklentilere girmediğiniz zaman keyifle izleyebilirsiniz. Into the Wild filminin içerisinde kaçış kurgusu eklemişler. Doğa açısındansa tam bir macera filmi olmuş. İzlenebilir.
2 ay önce
BlaCkMyTh profil resmi
BlaCkMyTh
Sam Neill dinozorlardan çekmedi bu kızandan çektiği kadar :D Yer yer absurtlükler olsada komediden çok dram ağırlıklı bir film.
3 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Acayip absurt , bir o kadar da eğlenceli bir filmdi. O çocuk ne öyle ya! Standart sevimli, aynı zamanda "büyüyünce çok canlar yakar " tiplerinden değildi. Yine de bayıldım hareketlerine, gangster havalarına. Doğa ve müzikler de müthiş eşlik etmiş. İyi vakit geçirmek için birebir.
1 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Doğayla içiçe, şahane manzaralarla dolu keyifli sıcacık bir film. Sıkılmadan yüzde bir gülümsemeyle izlenen yer yer duygulandıran bir yapıya sahip. Doğa manzaraları ve ona eşlik eden müziklerle akıp gidiyor film bu yüzden de kesinlikle sıkmıyor. Türü komedi diye kahkahalar atmayı bekleyipte izlerseniz keyif alamazsınız. Sıcak bir aile filmi. Vakit geçirmek için izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. 7/10
neredeyse 2 yıl önce
pinkcrow7 profil resmi
pinkcrow7
Filmi eğlenceli buldum.Oyunculuk güzel,.hele doğal güzellikler göz kamaştırıcı
2 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Ortalamanın biraz altında bir filmdi gibi geldi bana. Sıkıldım izlerken ama konusu ve konunun işlenişi akıcıydı kendi içinde. İzlemek isteyenler izlesin tabi :)
2 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
eğlenceli bir film. her iki oyuncumuz harika. yan oyuncular kendini göstermiş. konu işleyiş her şeyiyle bir bütün. güzel zaman geçirten bir bütün. kesinlikle tavsiye ederim.
2 yıldan fazla önce

Hunt for the Wilderpeople filmini beğenenler

Hunt for the Wilderpeople filmini içeren raflar

Hunt for the Wilderpeople filmi hakkında ilgi çekici içerikler