Ölüm Denizi (Hwanghae) (2010)

Ölüm Denizi (2010)Hwanghae

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
157 dakika
9
1
26
9
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Senaryoları kendi kalemine ait olan bu enteresan yönetmenin belirli tarzı var. İntikam temasını bol şiddet öğeleriyle harmanlıyor. Bunun için de bu filmde silah- tabanca yerine aklınıza ne gelirse kullanmış.
Nefes nefese izlenebilecek fazla tempolu bir film.
error_outline
20 gün önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Ortalığın kan gölü olduğu Kuzey ve Güney Kore'nin çetelerinin birbirlerine oyun yapması sonucu olaylar bir hayli değişiyor. Son ana kadar sizi şaşırtan güzel bir aksiyon-dram filmi.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Gu-nam Kuzey Kore, Çin ve Rusya arasında kalan Yanji kentinde taksicilik yaparak geçimini sağlamaya çalışan fakir bir şöfordür. İş bulmak için Kore'ye giden karısından 6 aydır haber alamaz. Bu arada Gu-nam'ın borçları da katlanarak artmıştır, artık yolun sonuna doğru geldiğini hisseder. Tam da bu sırada borçlarının silinmesi, hayatının düzene kavuşması hatta karısıyla yeniden bir araya gelmesi için kendisine son bir şans verilir: Güney Kore'ye geçip bir cinayet işleyecek, tetikçi olacaktır. Çaresiz Gu-nam teklifi kabul eder fakat işler planlandığı gibi gitmeyince Kuzey ve Güney Kore çetelerinin arasında kalır...
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce