Benim adim sam (I Am Sam) (2001)

Benim adim sam (2001)I Am Sam

Puan 8.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Aile Filmi, Gerçekçi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
132 dakika
526
7
1529
597
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Sean Penn'i ben de sevenlerden değilim açıkçası...Lakin ona rağmen bu filmi bi kaç kez izledim .Duygu yüklü,dokunaklı ve başarılı da
error_outline
3 yıldan fazla önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Film fena değildi de, Sean Penn???
error_outline
4 yıldan fazla önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Sen nasıl güzel bir filmsin böylee
error_outline
4 yıldan fazla önce
scrscream profil fotoğrafı
scrscream
Bu nasıl bir film, bu nasıl bir oyunculuk. Harikaydı.Bir kız babası olarak çok duygulandım.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
İlgisiz aileler ve sevgisiz büyüyen çocukların dünyasında "Eksiksiz ve Mükemmel(!)" insanlar tarafından babalığı yargılanan hatta küçük görülen bir adamın çocuğu için verdiği mücadeleyi ve o eşsiz sevgisini izliyoruz. Tabi ufak bir ayrıntı var. Bu babanın zeka düzeyi 7 yaşında bir çocuğunkine eş durumda. Peki bu durum sizce sevgiye engel mi? Sean Penn'in muhteşem oyunculuğuyla ve Beatles'ın muhteşem parçalarıyla gerçekten izlemeye değer bir yapım. Kaçırmayın! :)
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Muhteşem oyunculuklar , duygusal etkileyici bir film. Hayatta önemli olan şey sevgi okadar güzel ve etkileyici anlatılmış ki vakit kaybetmeden seyretmek lazım.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
mels profil fotoğrafı
mels
Sean Penn'in oyunculuğu harika gerçekten. Ve bu filmde Dakota Fanning'in küçükken de ne kadar yetenekli olduğuna şahit oldum. Filme gelecek olursak... Mutlaka ama mutlaka izlenmesi gereken filmlerden. Neden bu kadar erteledim bu filmi izlemeyi bilmiyorum. Otistik bireylerle ilgili çoğu bilgiyi barındıran eğitici bir film. Filmi ise tek bir cümleyle özetlemek istiyorum aslında:Sevgi zeka yaşına bakmaz.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
Sevgi o kadar güzel anlatılmış ki etrafınızın bir çemberle sarıldığını hissediyorsunuz. Içinizi yumuşacık ediyor. Bu kadar geç neden izlemişim diye sorguluyorsunuz sonunda..
error_outline
5 yıldan fazla önce
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
''Tek ihtiyacımız sevgi''... Bu, bu kadar mı güzel anlatılırdı. Filmden daha öte şeyler barındırıyor içinde. İzlerken sadece bir filmi izlemiş olmuyorsunuz dünyadaki asıl eksikliği izlemiş oluyorsunuz.. Unuttuğumuz asıl şeyi.. SEVGİ'yi..
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
Bazı filmler vardır gerçekten hayata bakış açınızı değiştirir, kesinlikle bu film öyle bir film. Sevginin aşamayacağı hiç bir engel olmadığını film bize tekrar gösteriyor. Sean Penn ve Dakota Fanning harikaydı, izlemelere doyamadım. Tekrar tekrar izlenmesi gereken bir film olduğu düşünüyorum. Çok çok beğendim.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Harika oyunculuk, mükemmeldi.. Bu adamın becermediği bir rol yok mu arkadaş yine harikalar yarattmış. Ayrıca Dakota Fanning'da bir harikaydı. Bu kızın rol yeteneği harika dostum :p
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
KlaketKafa profil fotoğrafı
KlaketKafa
İlk sahneden son sahneye kadar sürekli ağlamaklı izledim, boğazım düğümlendi, gözlerim yaşardı. Sean Penn sen nasıl yetenekli bir aktörsün yaa?!! Michelle Pfeiffer sen ne güzel bir kadınsın! Ve Dakotacım sen ne şirin bi biciktin öyle, çok da başarılı bir çocuk oyuncuydun. Sam'in arkadaşlarını oynayan oyuncular da çok başarılılardı. Film o kadar kalpten bir filmdi ki bunu anlatabilecek bir kelime bulamıyorum. Sean Penn'in bu rolle Oscar'a aday olup, ödülü alamamasına ise şaşırdım. O sene Oscar'ı kapmış Denzel Washington'ı Training Day'de izlemem lazım tarafsız bir yorum yapabilmem için. Ahh tabii bir de film boyunca çalan The Beatles şarkıları filmi daha fazla sevmeme sebep oldu ^_^ içinde The Beatles çalan her film güzeldir sankim *.*
error_outline
6 yıldan fazla önce
SNOWS profil fotoğrafı
SNOWS
İyi bir ebeveyn olmak demek iyi bir eğitim vermek değil sadece sabretmek gerekir dinlemek gerekir bazen en önemlisi sevgidir. Günümüzdeki sorunları ele alan farklı bir mesajla gönderme yapan mükemmel bir filmdi .
error_outline
6 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Duygularınızı iyi yönde ayaklandıracak bir film.Sean Penn herzaman ki gibi harika, Michelle Pfeiffer çok güzel, Dakota için diyecek çok şey var, o bakışları yok mu o bakışları, insanın içine işliyor. Pozitif birşeyler hissetmek, yorulmadan bir film izlemek istiyorsanız, iyi bir seçim olabilir. Şimdiden iyi seyirler...
error_outline
6 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Çok güzel bir dram filmi. Her an insanı hüzünlendiren bir film. O yaşta Dakota Fanning de harika bir oyunculuk çıkarmış bunu da eklemeden edemeyeceğim.
error_outline
6 yıldan fazla önce