Seni Seviyorum Phillip Morris (I Love You Phillip Morris) (2009)

Seni Seviyorum Phillip Morris (2009)I Love You Phillip Morris

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
Fransa
Süre
102 dakika
63
5
244
76
nihan.dideden profil fotoğrafı
nihan.dideden
Jim Carrey yine müthiş oynamış diyemeyeceğim adeta yaşamış.Çok beğendim,gerçek olduğunu bittiğinde öğrendim daha çok beğendim.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Gerçek olduğuna inanamadığım film. Evan Mcgregor müthiş oynamış.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Kevlar profil fotoğrafı
Kevlar
Öncelikle gerçek hayattan bir öyküyü çok güzel yorumlamışlar, bu filme ayrı bir değer katıyor çünkü gördüklerinize inanmanız cidden zor. Jim Carrey oyunculuğunu yine konuşturmuş, mimikleri yine süper :) Çoğu zaman tek bir müzik kullanılmış o da gayet hoş sevimli bir müzik, izlerken canınız sıkılmaz hatta eğlenirsiniz. Hafif komedi unsurları dışında dram filmi diyebilirim. Düşük bir ihtimal ama filmden sıkılsanız da eminim son 15 dakikası bile filmi sevmeniz ve 'iyi ki izlemişim' demeniz için yeterli olur.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
Kaçırılmaması gereken bir film. Bu adamlar bu eşcinselleri nasıl yaratmışlar böyle yahu diyeceğiniz oldukça eğlenceli bir film.
error_outline
7 yıldan fazla önce
yabann profil fotoğrafı
yabann
Ewan Mc Gregor bu filmde çok iyiydi . fena film değildi sıkılmadan iyi vakit geciriyorsunuz... tavsiye ederim iyi zaman geçirmelik :)
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Jim Carrey'nin beğenmediğim ender filmlerinden. Hatta tek diyebilirim şuana kadar izlediklerim içinde.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
GoodDaySunShine profil fotoğrafı
GoodDaySunShine
Jim Carrey içindeyse zaten tereddüt etmeyin.. Eski filmlerinden birkaç tanesi idare eder güzellikte ama son dönemde hangi filmde bulunursa ayrı bir çarpıcılığı oluyor.. Eşcinsel önyargınızdan kurtulun ve izleyin derim, gerçekten keyifli ve güzel bir film..
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Steven Russell, karısı Debbie ile birlikte mutlu bir evlilik hayatı sürdürmektedir; ta ki yaptığı bir kaza kendi açısından dramatik sonuçlar doğurana kadar. Steven şimdiye kadar fark etmediği bir gerçekliğin ayırdına varır: O bir eşcinseldir. Steven bundan sonraki hayatını artık yeni keşfettiği gerçekliğe göre yaşayacaktır.Bölge Hapishanesi'nde tanıştığı Philip Morris'e tutulan ve onunla gelecek hayalleri kurmaya başlayan Steven, sevdiği erkeği hapisten kurtarmanın yollarını aramaya başlar.
error_outline
8 yıldan fazla önce