Eger Yasarsam (If I Stay) (2014)

Eger Yasarsam (2014)If I Stay

Puan 8.2 (10 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
107 dakika
102
13
394
117
Arwen132 profil resmi
Arwen132
mendillerinizi hazırlayın, ağlamaya hazır olun.
Çok güzel çok duygulu...
report_problem
1 ay önce
starch profil resmi
starch
Müzikli, liseli, komalı bir film. Beğenmedim.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Genelinde güzel film ama türü kapsamında biraz zayıf kalmış sanki. O boğaz düğümleten dramların yanında buruk kekremsi kaldı.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Mrs.Garfield profil resmi
Mrs.Garfield
Filmin müzikler cok guzeldi.bu kizin iyi bir oyunculugu var bence carrie de farkliburada chloe katakteriyle farkli olmus ama guzel olmus yani.uff bide su filmlerdeki aşkların Âşıkların adamlarin gercek olmadigini biliyor olmamiz olmasa cok iyi olurdu ya neyse.anlik mutluluklar hayata cikolata katar ;-)
report_problem
4 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
özellikle dram sewenlerin kaçırmayacağı bir yapımdı , genel olarak güzel olan bir filmdi ara ara hafiften bir sıkılma oluyor ama senaryo içindeki anında olay değişiklikleri o sıkıntının artmasını engelliyor , duru sade bir yapım başrol kız gerçekten çok yetenekli ilerde çok iyi bir oyuncu olacaktır , genel olarak iyi bir filmdi , duygulandıracağı kesindir filmin illa ki bir noktasında ben olsam gibi bir düşünceye kapılıyorsunuz , iyiydi :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
Klasik bir senaryo, klasik bir son. Sona kadar bir surpriz bekledim ama nafile.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Müthiş bir müzik ziyafeti... Chloe çok duru bir kız onu Carrie'de de çok beğenmiştim. Gözlerim dolmadı desem yalan olur :D
report_problem
4 yıldan fazla önce
bbeyza profil resmi
bbeyza
Belki klasik bi senaryo olabilir ama müziklerinden çok etkilendim. Bi gizem havasıyla ilerlediği için farklı beklentilerim vardı. Ama filmi beğendim. Özellikle Chloe Grace Moretz'i Carrie karakterini yakıştırmamıştım. Bu halini sevdim :) Kötü film değil bence izlenilmeli. Tabi benim gibi romantik film hastası birisi için doğru tercih :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Biraz sıradan bir senaryo olmuş. Yani bunun aynısını yıllar önce bir dizi olan One Tree Hill'in iki üç bölümünde izlemiştim. Bir de tam duyguyu yakalayacakken yeniden eski anılara dönmesi sizin filme tam bağlanmanıza engel oluyor. Kötü bir film değil ama çok üst düzey bir dram filmi de diyemeyeceğim. Moretz yakın dönemin en beğendiğim oyuncularından daha doğrusu genç yeteneklerinden o sebeple izledim. Kısaca zaman kaybı olmaz ama iz de bırakmaz.
report_problem
5 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Ovuzo yazılması gereken herşeyi çok güzel açıklamış . Film sevgili ile aile ile izlenebilir . Müzikleri oldukca güzeldi ve soundtrack albümünü film daha bitmeden indirmeye başladım :) tavsiye ederim arkadaşlar .
report_problem
5 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Finalde bir sürpriz olmasını bekleyerek büyük hata yapmış olabilirim ama klasik şekilde sonlanan filmden geriye kalan ilerleyen yıllarda adını daha sık duyacağımız insanın içini açan taze güzelliğiyle Chloe Grace Moretz’in son derece yakıştığı film orta karar performansı ile doyurucu bir tat bırakıyor. Moretz dışındaki oyuncuların da orta üst performansları ağlak ve klişe olabilecek bir filmi ortanın üstünde bir seviyeye çekmeyi başarıyor. Müziğe ve aşka hayransanız (ikisinden biri de olur) “Eğer Yaşarsam” sizin için ideal seyirlik olabilir.
report_problem
5 yıldan fazla önce