In Bruges (2008)

In Bruges (2008)

Puan Like 7.9 / 15 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Suç, Komik
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
107 dakika
Hollyy profil resmi
Hollyy
Colin Farrell kesinlikle müthiş bir performans sergilemiş. Müziklere bayıldım.Bruges kentinin o kasvetli havası ve müzikler tam bir uyum içindeydi.Kesinlikle izlenemeye değer filmlerden.
1 yıl önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Absürd komediden ziyade daha çok kara komedi olmuş. Ağır ilerliyor ama müzikleri ve Bruge şehrinin o kasvetli havası çok iyi. Colin Farrell'e de şaşırtıcı derecede bu tür yakışmış
1 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Kara mizah sevenlerin kesinlikle es geçmemesi gereken bir film. Başlar başlamaz komedi yönüyle sizi yakalayıveriyor ve sonuna kadar da bırakmıyor. Colin Farrell en iyi oyunculuklarından birini sergilemiş gerçekten çoğu zaman onun mimiklerine, hareketlerine gülüyorsunuz. Herkese hitap edebileceğini düşünmüyorum ama tavsiye olunur. 7/10
1 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Müthiş bir kara mizah örneği Collin Farrel rolüne tam oturmuş atmosfer ve tarihi yerlerin görüntüsü filme ayrı bir hava katmış benim gibi kara mizah severlerin kaçırmaması gereken bir film :)
neredeyse 2 yıl önce
.Simurg profil resmi
.Simurg
Film bilmiyorum çok değişikti. Sevdim aslında ama mutlaka izlemelisiniz diyebileceğim bir film de değil. Göndermeler güzeldi. Oyuncuların her biri muhteşemdi. Bir de film başka bir şehirde çekilse aynı etkiyi vermezdi bence. Şehrin o kasvetli havası filmin konusuyla bütünleşmiş adeta.
2 yıl önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Orta çağdan kalma mimari yapıya sahip olan Bruge,filmde tabi ki çikolatalarının da güzel olduğunu,seyre değer çan kulesi,kanalları(ki bu özelliğinden dolayı Kuzey'in Venedik'i olarak anılıyormuş )Kutsal Kan Bazilikası gibi önemli tarihi yapıları öğreten bana adeta sanki kültür turuna çıkmışım gibi hissettirdi..E bu bilgilerin yanında evet film
başlangıçta ağır seyirdeymiş gibi bir atmosferde ama ön yargıyla yaklaşmayın derim ben ...''Prensiplerine sıkı sıkıya bağlı kalacaksın ''repliği filmi pek de beklemediğim bir sona götürdü ..
2 yıl önce
yahsiii07 profil resmi
yahsiii07
Hiç düşünmeden en iyi 10 film listeme sokarım ben bunu. Kara mizah türünün en güzel örneklerinden. Colin Farrel in müthiş oyunculuğu, harika şehir manzaralı, aralara serpiştirimiş müzikler.. Filmi izleyin, soundtracklari edinin.
3 yıl önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Hayatımda izlediğim en ilginç filmlerden biriydi. Kesinlikle çok etkilendim. Filmde öyle bir sahne var ki sanırım film o andan itibaren "en"lerim arasına girdi.O sahneyi spoilera alarak bile yazmıcam, izleyenler anlamıştır hangi sahne olduğunu ;) İzlemeyenlereyse heves olsun izlesinler :) Daha önce Colin'in ve Ralph'in başka filmlerini izlemiş olmama rağmen ikisinden de ilk defa bu filmde çok etkilendim. Karakterlerine çok iyi bürünmüşler. Ayrıca bu ikiliyi daha önce hiç bu kadar İngiliz İngiliz-İrlandalı İrlandalı görmemiştim. Bir de son olarak bir filmin yazanı-yöneteni aynı kişi olunca filmler daha mı güzel oluyor ne =]
3 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
Colin Farrell çok mu iyi oyuncu bilemem ancak bu rolün hakkını fazlasıyla vermiş. kadronun geri kalanıda Farrell dan farklı değil... heyecanı, dramı, az ve öz esprileri çok yerli yerindeydi. Müzikler desen çok çok iyi... sanırım kara mizahın en iyi örneklerinden. çok beğendim tavsiye ederim...
3 yıldan fazla önce
berrn profil resmi
berrn
Filmin içerisinde birçok gönderme var. ağır işleyen bir film olsa da kesinlikle sıkmadan ve merakla kendini izletmeyi başarıyor. Göndermelere bayıldım hatta filme de bayıldım. kara mizah seviyorsanız enlerinizden biri olabilir.
3 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
Daha evvel izlemiş miyim bilmiyorum ama sanırım ilk kara mizah deneyimim. Colinin harika mimiklerine bittim :) ama sanırım bu kategori benlik değil.çok beğenemedim.Sadece Colin için izlenmeye değerdi:)
3 yıldan fazla önce
mels profil resmi
mels
Colin'in oyunculuğu der susarım. :)
3 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Öncelikle Colin Farrell' in müthiş bir performans sergilediğini söyleyerek başlamak istiyorum. Filme gelirsek izlediğim en tuhaf ve bir o kadar da güzel filmlerden biri. Favori Komedi lerim arasına ekledim fakat filmin daha çok bir kara mizah ürünü olduğunu belirtmek gerek. Şiddetle tavsiye edilir.
3 yıldan fazla önce
yakup11 profil resmi
yakup11
Biraz tuhaf ama anlamlı : iyi
3 yıldan fazla önce
Caffeine profil resmi
Caffeine
Collin Farrel'in tipiyle filmdeki rolünü birebir oturtan yapım, adam sanki oynamamış da doğaçlama yapmış gibi doğal. Sakin ve yavaş ilerliyor, müzikler çekimler oldukça hoş, konusu da öyle, sıkılmadan izlenir.
3 yıldan fazla önce