Indiana Jones Son Macera (Indiana Jones and the Last Crusade) (1989)

Indiana Jones Son Macera (1989)Indiana Jones and the Last Crusade

Puan 6.5 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
127 dakika
179
6
714
37
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Açıkçası 3leme olarak sadece zamanında güzel olarak nitelendirdiği, saçma, absürt ve yapmacık bulduğum filmler oldu o yüzden kaç izlemeye yıldızlı giriş yapıyor seri.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Ilknur.m profil fotoğrafı
Ilknur.m
Harrison Ford ve Sean Connery birlikte olunca Indiana Jones daha güzel :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
salt aksiyon - macera filmlerini sevemiyorum bir türlü. Hele ki bu maceranın içinde saçma tesadufler yoğunluktaysa daha da deli olurum. Bu film de öyleydi benim için. Sadece Indiana Jones kimmiş, ne iş yaparmış görmek için izlemeye karar verdim seriyi. Bir nevi cehaletimi gidermek için. Maalesef hoşuma gitmeyen çok detay var filmde. Sadece filmin çekildiği dönemi hesaba katarsak görüntüler oldukça iyiydi. Efektlerini de sevdim. Bir de araya serpiştirilen espriler filme katlanmami kolaylaştırdı. Bu son saydiklarimdan dolayi kara listeye alamam filmi.
error_outline
6 yıldan fazla önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Bana göre serinin en iyi filmi buydu abartmaya kaçmadan, yormadan ve en ufak bile sıkmadan eğlenceli komik ve çok başarılı bir macera aksiyondu. Bu sefer İndiana Jones' un gençliğine de hafif bir uğruyoruz ve adından çenesindeki yara izinin sebebine kadar hakkında birçok şey de öğreniyoruz. Sean Connery harikaydı bayıldım ne kadar harika bir oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Harrison Ford her zamanki gibi müthişti zaten.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
2. filme göre gayet düzgün bir yapım olmuş. İzlerken sıkmıyor. Sadece Türkleri bu kadar alakasız göstermeleri saçma olmuş. Produksiyonun bunu atlamaması gerekirdi. Onun dışında olumsuz bir yanını göremedim.
error_outline
7 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Muhteşem üçlemenin muhteşem final filmi. Yine her anı keyifli bir macera filmiydi.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce