Ters Yüz (Inside Out) (2015)

Ters Yüz (2015)Inside Out

Puan 9.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler Animasyon, Komik, Huzur
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
95 dakika
833
11
1724
153
Özet Fragman Beğenenler
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Sinemada seyrettiğim son "Pixar yapımı" animasyon film.
Yazmamın sebebi, salonların bu tarz genel izleyiciye hitap eden animasyonları yetişkinler için önemsizleştirip, altyazılı tercih bile sunmamalarıdır. Özellikle İstanbul'da değilsem, orijinal dilinde animasyon film izlemek hayal gibi bir şey oluyor. Neyse ki dublaj konusunda var olan mükemmel seslerimiz, durumu kotarıyor. Hatırladığım kadarıyla bu filmde de Gupse Özay (düzenli işi olmayıp, filmdeki önemli bir karakteri seslendirdiğinden ötürü belirttim) dahil, iyi iş çıkarmışlardı. Pixar'ın bir süredir üzerine çıkamadığı film olarak da görebiliriz kendisini.
error_outline
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
İzlemenin mutluluk verdiği bir animasyon ?
error_outline
filmkolaj profil fotoğrafı
filmkolaj
aile ile de izlenir hoş bir film
error_outline
hakan01 profil fotoğrafı
hakan01
Duygu kavramı çok güzel işlenmiş. Tatlı şirin bir filmdi :)
error_outline
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
İzlediğim en iyi animasyonlardan biriydi. Hayal gücüne hayran kaldım MUHTEŞEM..
error_outline
nazarboncugu profil fotoğrafı
nazarboncugu
çevreme zorla izlettirdiğim animasyon. anlamadıysa bi daha izlettiriyorum o derece :))) duygularının farkında olan ve sistemin nasıl işlediğini bilen insanlarla yaşamak istiyorum çünkü :) her duyguya kucak açın, onları iyi kötü diye ayırıp ötekileştirmeyin, duygularınızı yaşayın yoksa panik atak olursunuz :))) filme dönecek olursak eğlenceli/eğitici tatliş bir animasyon. yayalım :)
error_outline
TheBride profil fotoğrafı
TheBride
Çok tatlı bir film. Yaşınız kaç olursa olsun animasyon filmlerini seviyorsanız izlemenizi tavsiye ederim.
error_outline
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Kabul etmeliyim ki gerçekten çok iyi yapılmış bir belgesel - animasyon filmidir. İnsan duygularının nereden geldiği ve neden bu kadar değişken olduğunu bize anlatmaya çalışır. Çok başarılı buldum
error_outline
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Neden bu kadar geç kaldım ki ...
error_outline
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Eveeet tatlış mı tatlış bir animasyonla daha karşınızdayız.... Baya oldu böyle güzel, kaliteli, iyi düşünülmüş bir animasyon izlemeyeli. İnsan zihni ancak bu kadar eğlenceli anlatılabilir. Resmen oyun gibi anlatmışlar. Çok eğlendim ben izlerken :)
error_outline
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
izlediğime değdi. unutulmicak filmlerden. hayat neşe ile geçmiyor üzüntü de şart :-)
baş rolde 5 duygu vardı diğerleri neden düşünülmemişki. belki riley küçük olduğundan dedim ama yetişkinlerde de 5 tane vardı. eksik yanlarından biriydi bence. mantıkla duyguların kavgasını da görmek isterdim. içimde ikincisi gelmeyecek gibi bir his var. umarım yanılırım.
error_outline
mylethe profil fotoğrafı
mylethe
Sen ne tatlı filmsin ya? Filmin en sevdiğim yanı hayatımızda uzuldugumuz zamanların da olduğu ve bunların olması gerektiğinin de anlatılmış olması gerektiğiydi. Çünkü hata yapmaktan korkan , risk almayan insanlarız bu da yaratıcı dusuncenin önündeki en büyük engel. Senaryo ve filmin görselliği harika ayrıca değindiği noktalara çok eğlenceli bir hava ile yaklaşmış kesinlikle çok başarılı bulduğum bir film oldu benim için
error_outline
colorful profil fotoğrafı
colorful
Çok özel bir senaryo. Yaratmanın artık bu kadarı. Dahası düşünülebilir mi bilemiyorum. Kısacası; çarptı. Farklı örneklerine sık rastlamamız ümidiyle diyelim.
error_outline
Winchester00 profil fotoğrafı
Winchester00
İzlediğim en güzel animasyon filmlerinden biriydi İnanılmaz bir kurgu yapılmış her detayı düşünülmüş. Hem güldüm hem ağladım. 2. filmini sabırsızlıkla bekliyorum
error_outline
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Son zamanlarda izlediğim en tatlı, şeker animasyon. Hayal gücüne hayran kalınası. İnsan düşünmüyor değil beynim de böyle küçük mutluluklar olsa diye. Yaratıcılığa hayran kaldım. Lütfen izleyin.
error_outline