Ruhlar Bölgesi (Insidious) (2010)

Ruhlar Bölgesi (2010)
Insidious

Puan Like 6.9 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Korkutan, Gerilim, Karanlık
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
103 dakika
cinemarty Evde yaşanan tuhaf olaylar, Renai’ye evin hayaletli olduğunu düşündürür ve genç kadın kocasını taşınmaya zorlar. Bu sırada oğulları Dalton doktorların anlam veremediği bir komaya girer; tüm vücut fonksiyonları yerinde olmasına rağmen uyanamamaktadır. Aile yeni evlerine taşınmasına rağmen olaylar devam etmektedir; gece gündüz eşyalar yer değiştirmekte, kapılar açılıp kapanmakta ve etrafta tuhaf sesler duyulmaktadır. Josh, bu olanlara inanmasa da karısının ve annesinin eve medyum çağırmasına izin verir. O andan sonra olanlar ise en çok kendisini şaşırtacaktır.

Yorumlar

trevor profil resmi
trevor
bizim kültürümüzle alakalı bir durum var galiba. nasıl cinlerden ürküyorsak, böyle şeytansı şeyler bize etki etmiyor. yönetmeni için şans vermiştim zaten. bilemiyorum, bir miktar komik :)
7 ay önce
Reyhunlu profil resmi
Reyhunlu
Güzeldi ama waow dedirtmedi
1 yıldan fazla önce
Afrikaharicdegil profil resmi
Afrikaharicdegil
BERBAT.
4 yıldan fazla önce
gkhn. profil resmi
gkhn.
Hayatımda gerildiğim ilk film olma özelliğini taşıyor Insidious.. Gerilmemde en büyük pay filmin astral seyahat ile alakası olması..Astral seyahat ile çok yakından ilgim olması ve bu konuda bir kaç deneyimim olması filmi benim için çok farklı kıldı ve fazlasıyla gerilmeme sebep oldu.
4 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
Genelde korku filmlerinin çoğunun klişe bir konu üstünden gittiğini düşünürsek, insidious'ı benim için çekici yapan şey klişe bir konuya sahip olmamasıdır. Bunun yanında iyi düşünülmüş, sizi korkutabilecek bir film çıkmış ortaya. Böyle filmler zor gelir diyor, korkuseverlere tavsiye ediyorum.:)
4 yıldan fazla önce
KuledekiAdam profil resmi
KuledekiAdam
Şeytan sahnesindeki görseller biraz daha iyi olsa ya da başka türlü bir anlatı kullanılsa mükemmel olabilirdi.. Filmi komediye çeviriyor adeta ciddiyetini bozuyor
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Josh (Patrick Wilson) ve Renai (Rose Byrne) üç çocuklarıyla beraber eski bir eve taşınmış ve mutlu bir aile yaşamı sürdürmektedirler. Kaza sonucu küçük çocukları komaya girene kadar.. Ancak bundan sonra olaylar başlar.. John ve Renai oğullarını açıklanamayan esrarengiz ve doğaüstü olaylardan, 'öteki'nden kurtarmak zorundadır.
4 yıldan fazla önce
mervekaraks profil resmi
mervekaraks
Harika
4 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
kendini izlettirebilen korku filmlerinden biri. izlenildiğinde en azından pişmanlık yaratmayacaktır. gerilim oranı yüksek.
neredeyse 5 yıl önce
unique profil resmi
unique
It begins good but the second part of movie is awful!
neredeyse 6 yıl önce

Insidious filmini beğenenler

Insidious filmi hakkında ilgi çekici içerikler