Kuralsiz (Insurgent) (2015)

Kuralsiz (2015)Insurgent

Puan 6.5 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
119 dakika
431
32
1367
182
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Benim gibi ilk filmi izlemeden direkt olarak bunu izlediğinizde size bir şey ifade etmeyebilir. Ama totale vurursak bilim kurgu açısından güzel film, filmin ortasına doğru olayı çözüyorsunuz.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
Yeni filmi çıkacak diye iki günde iki filmi izledim. İlk filmi çok beğenmiştim. Theo james i keşfetmemi sağladı sağolsun. Bunu beğenmedim diyemem ama genel kanı gibi beni de sıktı başrol kızın sızlanmaları. Umarım üçüncüsü hepsinden iyi olur.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
burrju profil fotoğrafı
burrju
Vay vay vayy sonunun böyle bitecegini düşünmemiştim. Güzel heycanlıydı . 3.sünü merak ettim bklm ne olacak. Ama şu basroldeki kız özellikle bu filmde daha bi gıcıktı
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
BERKKIZILAY profil fotoğrafı
BERKKIZILAY
Devam filmlerinden fazla birşey beklenmez. Ama bu film serinin 2. kitabı ve ilkinden daha iyi olmuş. Beklentilerimin üstünde. 3. kitabı bekliyoruz heyecanla.,
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
bernausanmaz profil fotoğrafı
bernausanmaz
daha da vasat
error_outline
6 yıldan fazla önce
EntelKarinca profil fotoğrafı
EntelKarinca
Labirent filminin sonu gibi bir son yapmışlar. Güzelim senaryo mahvolmuş ya. Ne farkı kaldı şimdi diğer distopik filmlerden? Aksiyon sahneleri güzeldi. Seri güzel aslında ama o son olmamış bence.
error_outline
6 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
ilk film şaşırtıcı ve güzeldi bu film ondan daha iyi olmuş başlarda hafif bir durağanlık wardı ama gitgide aksiyon arttı , aralara serpiştirilen romantik duygusal anlar filmden aksiyon dışında başka tatlar almamıza izin werdi , efektler biraz kötüydü ama ilk filme nazaran bu da gelişmişti , eleştirilecek yanları war ewet ama hiç bir film zaten mükemmel olamaz , güzel bir dewam filmi olmuş özellikle sonu merak uyandırıcıydı heyecanla 3. filmi bekliyorum :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
iremd profil fotoğrafı
iremd
İlk bölümlerde Tris'in hissettikleri yaptıkları baydı. Sona doğru similasyonlarla efektlerle yürüttü. Diğer film için merak uyandırdı,devam film mi yepyeni bi konu olacak sanırsam,uyumsuzların uyumsuzlukları bitti.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Devam filmi olması sebebiyle merakla baktım. Biraz ağlamalar sızlamalar baydı ama bitirebildim.
error_outline
6 yıldan fazla önce
SoulArt profil fotoğrafı
SoulArt
Ilk film kadar iyi değil ancak efektlerini gelistirmisler. olmasada olanlardan bu film. gerek yok. yokluk ancak gideri olur.
error_outline
6 yıldan fazla önce
gangrel profil fotoğrafı
gangrel
imdb puanını zerre hak etmeyen bir film. Film boyunca esas kızın ergen zırlamalarından daral geldi, esas oğlanın da kız için sürekli öne atılması tam klılişe. Efektler rezil, mekan rezil, oyunculuklar yerlerde. Postapokaliptik film çekmeden önce açıp bir madmax serisi izleseler belki daha düzgün işler yapabilirlerdi. Alacakaranlık serisi nasıl sinemada vampir konusunun içine etmişse bu da postapokaliptik konusunun içine eden alacakaranlıktan başka bir şey değil. Fİlm zaten durağanlıktan bayıyor. Bir şeyler yapıyorlar ama ortada elle tutulur bir konu yok ki bir türlü ilerleyemediler. Bunları daha filmin yarısına geldiğim halde yazıyorum şimdi devamını izleyeceğim ama pek de bir fikrimi değiştireceğini sanmıyorum çünkü yarısına gelene kadar sıkıntıdan 50 defa durdurmuşumdur filmi.
error_outline
6 yıldan fazla önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Durağan başlasa da sonlara doğru çok güzelleşiyor.aksiyon ve romance bir arada.bu seriyi o yüzden çok seviyorum.kesinlikle beğendim.Ayrıca kızımızın oğlan çocuğu görüntüsüne rağmen oyunculuğunu iyi buldum,oğlumuz zaten başlı başına bi karizma."Tek taş"ımız Kate Winslet yine süper.Sondaki mesaj da gayet başarılıydı.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İlk filmi de beğenmemiştim bunu da beğenemedim. Zaman zaman bazı yerler çok basit kalıyor ve birisinin üçüncü film öncesi Woodley'e yakın dövüşle ilgli bişeyler öğretmesi lazım. Çok yeteneksiz kalmış ki sadece dövüş sahneleri değil oyunculuğu da pek ilgi çekcek cinsten değil. Neyseki süre biraz kısalmış da baygınlıklar geçirtmedi.
error_outline
6 yıldan fazla önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
İlk film kadar güzel değildi.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Emrex profil fotoğrafı
Emrex
Ben nedense başrol ablamızın oyunculuğuna ısınamadım inanamadım. Dolayısıyla da filme tam anlamıyla giremedim. Ama benim de görüşüm ilk filme göre daha başarısız olduğu yönünde.
error_outline
6 yıldan fazla önce