Bilinmeyen Yol (Interstate 60: Episodes of the Road) (2002)

Bilinmeyen Yol (2002)Interstate 60: Episodes of the Road

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Kanada
Süre
116 dakika
88
0
189
73
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Güzel mesajları, olağanüstü diyalogları olan fantastik bir yol masalı. Keşke bizim de böyle hem eğlenceli hem bilgilendirici, sorularımıza cevap verebilecek bir otoyolumuz olsa :)
error_outline
yaklaşık 1 ay önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
İzlerken bi an bile sıkılmayacağınızı garanti edebilirim. "Kader" ve "Seçim" öğelerini temel alıp sonsuz evrenler teorisi üzerinden ilerliyor film. Komedi öğelerini de bol keseden kullanmayı ihmal etmiyor. Aynı zamanda da bir yol filmi olduğu için kurgusu sizi gerçek hayattan koparıp kendi evrenin sokuyor. Kadro olarak da çok geniş ; Gary Oldman başta olmak üzere, Christopher Lloyd, Kurt Russell, Michael J. Fox, James Marsden, Amy Smart, Chris Cooper, Ann Margret vs gibi. Üstü tozlarla kaplı olmasan rağmen çok değerli bir filmdir.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Geniş oyuncu kadrosuyla karmançorman , keyifli ve değişik bir yapım. Gülerek izledim. Güzel mesajlar veriyor tabi anlayabilene. İzlenmeli.
error_outline
4 yıldan fazla önce
metis profil fotoğrafı
metis
Bu afiş nedir ya, filmle alakası yok. Film gerçekten çok başarılı, izleyin derim
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
kenann profil fotoğrafı
kenann
Harika bir film, en izlenesilerden. Bir film afişiyle bu kadar mı kaybeder diyorum, klasiklerden olası gerekir ama bu afiş çok şeyler kaybettirdi filme
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
herlaques profil fotoğrafı
herlaques
biraz fazla mesaj verme kaygısı taşısada bunu sıkmadan yapan , zekice kurgulanmış fantastik film. arada bi açıp izlemek lazım.ayrıcı şu muhabbet i baya sevdim
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
filmi öğrendiğim andan itibaren başka bir "wristcutters: a love story" izleyeceğimi düşünmüştüm. gerçeküstü bir hikaye olduğu için daha etkileyici olmasını beklemiştim. çok fazla yazılmış gibi geldi. bir türlü içine giremedim.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Numenor profil fotoğrafı
Numenor
Oldukça eğlenceli bir "hayatı sorgulama" filmidir. Fantastik bir atmosferde, uçuk karakterlerle süslenmiş, sonunda yüzünüzde koca bir tebessüm bırakacak türden bir film. Şiddetle tavsiye ederim.
error_outline
6 yıldan fazla önce
SplinterCell profil fotoğrafı
SplinterCell
Ne istediğini bilen ama karar veremeyenlerin filmi kesinlikle izlenmeli.
error_outline
7 yıldan fazla önce