Yildizlararasi (Interstellar) (2014)

Yildizlararasi (2014)Interstellar

Puan 9.0 (64 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
169 dakika
2450
33
4699
552
DiLaBah profil resmi
DiLaBah
İzlemek için çok geç kalmışım dediğim harika bir Nolan filmi
report_problem
1 yıl önce
Raziye. profil resmi
Raziye.
İnanılmaz derecede efsane bir film.Her izlediğimde(kaç oldu saymadım) çok fazla irdelemiş,daha iyi anlamış,farklı duygular kapmış bir halde buluyorum kendimi.Blade Runner göz bebeğim en sevdiğim ama duygusal olamayacağım bana göre bilim-kurgu tarihinin ve Christopher Nolan ın (sineması uzun ömürlü olsun) en iyi filmi.Çıtayı göklere çıkardı sağ olsun ama inşallah olur da daha iyilerini izleriz:)
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
büyük bölümünde "yav, he he" dedirtmesine rağmen, -duygusal anlamda insanı avucunun içine alması nedeniyle olabilir- etkileyen film.
dunkirk ile birlikte düşündüğümde, nolan bende başarılı bir sinematografi ile çaresizliği iliklerimize kadar hissettiren -hatta yaşatan- yönetmen olarak yer etti gibi.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
KiliciniEvdeUnutanSamuray profil resmi
KiliciniEvdeUnutanSamuray
Bu film efsane, bir kez izlemek sizi tatmin etmeyebilir bile, ama sakın olaylara çok bilimsel yaklaşmayın, kızabilirsiniz senariste, sonuçta bir film sadece, bilime dair bir iddiası yok (:
report_problem
2 yıl önce
Perfectstranger profil resmi
Perfectstranger
Aklımın sınırlarını zorlayan film! Defalarca izlemekten bıkmadım...
report_problem
2 yıldan fazla önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Bu film neyin kafasıyla yazılmış öyle. Nolan, gerçekten sıra dışı bir adam. Süper ötesi bir film. Sanki izledikçe yılların geçtiği izlemini yaratıyor. Kendini de filmin içerisinde hissediyorsun.
report_problem
3 yıldan fazla önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Christopher Nolan artık bu filmde ulaşabileceği en yüksek rütbeye ulaşmıştır benim gözümde. En başta film bi sci-fi türü ama ilk defa bu kadar ciddiyette yapılan bir çalışma. Filmin yanında verilen ekstralarda filmin üzerine kurulu olduğu fiziksel teoriler ve kuramlar teker teker açıklanmış. Oyuncu kadrosu zaten başlı başına ödüle layık. En son olarakta görselleme ve cgi de çığır aşmış bir yapım.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
nihan.dideden profil resmi
nihan.dideden
filmden sonra,artık hayata başka bir gözle bakıyorum
report_problem
4 yıl önce
sum profil resmi
sum
Defalarca başladığım halde ancak izleyebildiğim oldukça başarılı bir film. senaryo çok iyi.güzel vakit geçirmek için hemen izleyin. Bilime de benim gibi biraz merakınız varsa aklınızda yeni sorular canlanacak ve araştırma dürtüsü oluşacaktır :)
report_problem
4 yıl önce
manoman profil resmi
manoman
Geç izlediğime pişman olduğum,izlerken duygulandığım bilim kurgu filmi.İzlemeyenler hemen izlesin.Sonra pişman olmayın...
report_problem
4 yıl önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
aslında hayatımız döngüden ibarettir ancak anladığımız zaman değiştiririz .
report_problem
4 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
Oldukça iyi bir film. Dram, aksiyon ve bilimkurgu çok iyi bir biçimde bir araya getirilmiş. Birçok farklı duyguyu bir arada yaşattı. Prestige, İnception ve Batman'deki Nolan damgasını bir kez daha hissettik. Kült bir film olarak anılmayı hak ediyor ve öyle de olacak zaten.
report_problem
4 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
bazı filmler vardır daha önce hissetmediğiniz duygular uyandırır sizde öyle bir film tam bir baş yapıt söylenecek çok var aslında ama tarif edemiyo insan o duyguları..
report_problem
4 yıldan fazla önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
bilemiyorum altan bilemiyorum.:(
report_problem
4 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Sinemada izlemediğim için pişman olduğum bir film. Dikkatsiz izleyince anlamak zor oluyor. İzlerken mutlaka odaklanarak izleyin derim. İlginç ve merak uyandırabilecek bir filmdi. Ben sevdim şahsen :) Uygun bir zaman bulursam 2. kez izlemeyi düşünüyorum.
report_problem
4 yıldan fazla önce