Yildizlararasi (Interstellar) (2014)

Yildizlararasi (2014)Interstellar

Puan 9.0 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
169 dakika
2663
35
5029
549
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Kurgusu, işlenişi, otmosferi imlek imlek işlenmiş ve bizlere sunulmuş tam bir şölen. Muazzam bir başyapıt. Nolan'nın incisi. Harikaydı. Bayıldım. 9/10
error_outline
11 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Sekiz sene olmuş. Yıllar yıllar sonra yeniden izledim. Filmin çıtasının üzerine geçecek bir film daha yapılmadı diye düşünüyorum. Tek kelime ile müthiş. Filmin soundtrackı da ayrı güzeldir, özeldir benim için.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Emrex profil fotoğrafı
Emrex
Filmi henüz izlemiş bulunuyorum fakat meh diyebilirim. Görsel olarak mükemmel, anlattığı bilimsel gerçeklikler mükemmel, oyunculuklar mükemmel ama işte bağlandığı final beni çok açmadı diyebilirim. Umarım birilerinin kutsalına dokunmuyorumdur :D
error_outline
3 yıldan fazla önce
DiLaBah profil fotoğrafı
DiLaBah
İzlemek için çok geç kalmışım dediğim harika bir Nolan filmi
error_outline
4 yıldan fazla önce
Raziye. profil fotoğrafı
Raziye.
İnanılmaz derecede efsane bir film.Her izlediğimde(kaç oldu saymadım) çok fazla irdelemiş,daha iyi anlamış,farklı duygular kapmış bir halde buluyorum kendimi.Blade Runner göz bebeğim en sevdiğim ama duygusal olamayacağım bana göre bilim-kurgu tarihinin ve Christopher Nolan ın (sineması uzun ömürlü olsun) en iyi filmi.Çıtayı göklere çıkardı sağ olsun ama inşallah olur da daha iyilerini izleriz:)
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
büyük bölümünde "yav, he he" dedirtmesine rağmen, -duygusal anlamda insanı avucunun içine alması nedeniyle olabilir- etkileyen film.
dunkirk ile birlikte düşündüğümde, nolan bende başarılı bir sinematografi ile çaresizliği iliklerimize kadar hissettiren -hatta yaşatan- yönetmen olarak yer etti gibi.
error_outline
5 yıldan fazla önce
KiliciniEvdeUnutanSamuray profil fotoğrafı
KiliciniEvdeUnutanSamuray
Bu film efsane, bir kez izlemek sizi tatmin etmeyebilir bile, ama sakın olaylara çok bilimsel yaklaşmayın, kızabilirsiniz senariste, sonuçta bir film sadece, bilime dair bir iddiası yok (:
error_outline
5 yıldan fazla önce
Perfectstranger profil fotoğrafı
Perfectstranger
Aklımın sınırlarını zorlayan film! Defalarca izlemekten bıkmadım...
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Bu film neyin kafasıyla yazılmış öyle. Nolan, gerçekten sıra dışı bir adam. Süper ötesi bir film. Sanki izledikçe yılların geçtiği izlemini yaratıyor. Kendini de filmin içerisinde hissediyorsun.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Christopher Nolan artık bu filmde ulaşabileceği en yüksek rütbeye ulaşmıştır benim gözümde. En başta film bi sci-fi türü ama ilk defa bu kadar ciddiyette yapılan bir çalışma. Filmin yanında verilen ekstralarda filmin üzerine kurulu olduğu fiziksel teoriler ve kuramlar teker teker açıklanmış. Oyuncu kadrosu zaten başlı başına ödüle layık. En son olarakta görselleme ve cgi de çığır aşmış bir yapım.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
nihan.dideden profil fotoğrafı
nihan.dideden
filmden sonra,artık hayata başka bir gözle bakıyorum
error_outline
7 yıldan fazla önce
sum profil fotoğrafı
sum
Defalarca başladığım halde ancak izleyebildiğim oldukça başarılı bir film. senaryo çok iyi.güzel vakit geçirmek için hemen izleyin. Bilime de benim gibi biraz merakınız varsa aklınızda yeni sorular canlanacak ve araştırma dürtüsü oluşacaktır :)
error_outline
7 yıldan fazla önce
manoman profil fotoğrafı
manoman
Geç izlediğime pişman olduğum,izlerken duygulandığım bilim kurgu filmi.İzlemeyenler hemen izlesin.Sonra pişman olmayın...
error_outline
7 yıldan fazla önce
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
aslında hayatımız döngüden ibarettir ancak anladığımız zaman değiştiririz .
error_outline
7 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil fotoğrafı
MinDFoRCe
Oldukça iyi bir film. Dram, aksiyon ve bilimkurgu çok iyi bir biçimde bir araya getirilmiş. Birçok farklı duyguyu bir arada yaşattı. Prestige, İnception ve Batman'deki Nolan damgasını bir kez daha hissettik. Kült bir film olarak anılmayı hak ediyor ve öyle de olacak zaten.
error_outline
7 yıldan fazla önce