Mantiksiz Adam (Irrational Man) (2015) afişi

Mantiksiz Adam (2015)
Irrational Man

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Düşündürücü
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
95 dakika
Philosophy Abe Lucas (Joaquin Phoenix), küçük bir şehirde üniversite felsefe hocalığı yapmaktadır. Yaklaştığı orta yaş kriziyle birlikte büyük bir varoluşsal boşluğa düşmüştür, hayatta hiçbirşeyden artık keyif almamaktadır. Öğretmen arkadaşlarından Rita Richards (Parker Posey) ile yaşadığı ilişki de tatmin edici değildir. Öğrencilerinden biri olan Jill (Emma Stone) ile girdiği arkadaşlık ve bir gün restoranda otururken kulak misafiri olduğu bir konuşma, hayata bakışını değiştirip, ona yaşamak için yeniden mantıklı sebepler sunmaya başlayacaktır.

Yorumlar

ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
Joaquin Phoenix için izledim ama izlemez olaydım ..berbat uzak durun :)
0
neredeyse 2 yıl önce
xavalon profil resmi
xavalon
Filmin ilk yirmi dakikasına bakarak yorumlamayın. Keza klasik, yeni okul yeni hoca klişesi. Ne oluyorsa ortalara doğru oluyor. Film birden hızlanıyor ve aynı hızla bitiyor. Woody Allen önceki filmlerine bakarak bu sanki başka birisini elinden çıkmış gibi geldi. İzlenmesi zevkli bir yapım olmuş.
1
neredeyse 2 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
pek woody allen izi olmayan, ilgiyle izleten ilginç senaryo. başlarda karakterlerin hislerini ve olan biten her şeyi ayrıntılı olarak aktarıyorken final bölümünde aynı çabaya girmemiş olması beğenilerime girmesine engel oldu.
0
2 yıl önce

Irrational Man filmini beğenenler

Irrational Man filmini içeren raflar

Irrational Man filmi hakkında ilgi çekici içerikler